Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozchodzące się szwy po labioplastyce

Anonim
julia33
Warszawa · Utworzono: 16 gru 2021 · Ostatnia odpowiedź 24 sie 2022

Witam, 28 września miałam robioną labioplastykę. Zabieg był bardzo bolesny i po jednej stronie były ‚komplikacje’ podczas wycinania, bo podobno prawie zrobił się krwiak. Dwa tygodnie temu na wizycie kontrolnej powiedziano mi, że muszę poddać się zszyciu po jednej stronie, gdyż rana się rozeszła. Wszystko było już ładnie zagojone natomiast rzeczywiście po jednej stronie miejsce jest ‚krzywa’ i wygląda, jakby więcej skóry zostało wycięte przy zabiegu. Dziś jestem po drugim zszywaniu i drugim rozejściu się szwów. Od poniedziałku nie jestem w stanie chodzić. Czy miejsce rzeczywiście zostało za głęboko wycięte? Czy może jest to kwestia porządnego zszycia. Dodam, że za każdym zszywaniem nie ruszałam się z łóżka więc rana nie była narażona na pocieranie. Martwię się, bo wydaje mi się, że to już długi czas od momentu operacji i dziś wszystko powinno być już w porządku – a nie jest… dodaje zdj po zszyciu i po rozejściu się rany. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    kam
    24 sie 2022

    Można wiedzieć gdzie wykonywałaś labioplastyke i jaka była cena?

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    23 sie 2022

    Głupoty piszą te co tego nie miały.. też miałam ponowne szycie w ten sam dzień, zrobił mi się krwiak i nie było innego wyjścia! Wykrwawić się na śmierć albo ponowne szycie! Mam dowody jak mi ciekła krew jak z kranu, nigdy nie straciłam tyle krwi. Tylko mi tak zszyli ponownie, że już nic się nie rozeszło w szpitalu .

  • Anonim
    mariannages
    19 cze 2022

    Wygląda bardzo drastycznie... aż mnie zabolało w sercu... jezu. To musiało sprawiać ci naprawdę kolosalny ból, robiłaś zabieg gdzieś w warszawie? Ja po kilku dniach miałam faktycznie mega duże skurcze i bóle, ale mój doktor to znajomy mojego męża, więc podszedł mega profesjonalnie. Miałam cały czas kontakt telefoniczny więc mogłam się czuć spokojnie nawet jeśli np szew troszkę puścił.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    24 gru 2021
    Najlepszy komentarz

    Julia33, lekarz niempowinien zszywac ponownie rany w tym miejscu tak krotko po operacji... Jakiekolwiek ponowne operacje moga byc wykonane po 6 miesiacach najwczesniej. Moja rada, zebys zostawila juz ta rane, niech sie zagoi... Przeszla niezla traume.... 2 x ponowne zszywanie... I zobaczysz po 6 miesiacach jak sytuacja wyglada i ocenisz czy w ogole jakiekolwiek ponowne szycie jest potrzebne.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama