Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rekonstrukcja u dr Serafina - opinie

Anonim
Weronka9080malpawppl
Bydgoszcz · Utworzono: 13 maj 2023 · Ostatnia odpowiedź 7 wrz 2023

Hejka, czy jest jakaś dziewczyna tutaj która przeszła rekonstrukcje u Dr Dawida Serafina w Gliwicach? Czy doktor naprawdę pomaga wrócić do normalnego życia? Czy ryzykować kolejny raz ? Błagam jeśli jesteście po rekonstrukcji napiszcie

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Kate79
    7 wrz 2023

    Hej i jak miałaś rekonstrukcję u dr Serafina? Też jestem po nieudanej labioplastyce…jadę na wizytę za 2 tygodnie. Ciekawa jestem czy udało Ci poprawić ?

    Pozdrawiam,

  • Anonim
    Weronka9080malpawppl
    21 maj 2023

    Karolka4- Mam wizytę za 2 tygodnie u doktora Serafina i zobaczę jak on to oceni.
    To że wygląda dobrze nie znaczy, że funkcjonalnie jest tak samo. Bo funkcjonalnie jest 100 razy gorzej jak przed zabiegiem. Napletek który jest ogromny przykleja mi się do boków i ciągnie małe wargi, i w konsekwencji tego otwiera mi się cały przedsionek.

  • Anonim
    karolka4
    21 maj 2023
    Najlepszy komentarz

    Widziałam twój poprzedni post. Jeszcze u ciebie za wcześnie by myśleć o takich rzeczach jak rekonstrukcja. Na zdjęciu wygląda to dobrze :) Czy twoje dolegliwości są aż tak złe?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama