Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

rekonstrukcja

Anonim
elzbieta36593
· Utworzono: 29 sie 2009 · Ostatnia odpowiedź 19 cze 2018

jestem po zabiegu usunięcia częściowo warg sromowych mniejszych z powodu guzka, nie satysfakcjonuje mnie mój intymny wygląd. czy można czymś wypełnić, powiększyć mniejsze wargi-jeśli tak to jakie są koszta zabiegu, pozdrawiam

13 komentarzy

Reklama
  • dr Dawid Serafin Serafin Clinic

    · 19 cze 2018
    Najlepszy komentarz

    Szanowna Pani. Zabieg na który ma Pani się zamiar zdecydować to zmiana na całe życie. Ważne by przeprowadzał to lekarz z dużym doświadczeniem, nacodzień specjalizujący się właśnie w takich zabiegach. Jeżeli ten ośrodek spełnia Pani oczekiwania i wymagania to odpowiedź jest zbędna. Z wyrazami szacunku Dawid Serafin.

  • Anonim
    Ela54
    18 cze 2018

    Czy myślicie, że labioplastykę warto wykonać w tym miejscu ***************************************** ? Dla mnie to bardzo poważny zabieg, a zarazem wstydliwy kłopot i nie chciałabym, aby coś poszło nie tak. Mam nadzieję, że ktoś z Was ma jakieś nowe opinie w temacie takiej korekty.

  • Anonim
    kamilaaa
    20 lis 2012

    Witam, wertując strona po stronie na temat operacji plastycznych dokładnie warg sromowych natknełam sie na Pani wypowiedź, na jej podstawie stwierdzając ,ze taką operacje właśnie Pani przeszła i skłonna jest Pani do udzielania odpowiedzi na pytania czytelniczek bądź osób stającym przed kwestią dokonania operacji.
    Mam 20 lat ale to nie istotne,na imie mi Kamila ( przepraszam , ze w połowie sie przedstawiam).
    Mam pytanie, jak w Pani kwesti wygladało znieczulenie, czy mogła by Pani cos wiecej powiedziec na ten temat-chodzi mi o etap. Czy jest znieczulenie przez kręgosłup czy jak. I czy obowiazkowe jest szczepienie przed operacja.

    Jesli zechciałaby mi pani udzielic takich informacji to bardzo bylabym wdzieczna, oczywiscie wymiana meilowa jest poufna a wszelkie informacje zatrzymuje w celach własnych -dla swiadomosci.


    Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

  • Anonim
    lora
    18 kwi 2012

    Czy ktoś miał usunięte wargi sromowe mniejsze?bardzo bym prosiła, o jakąś pomoc, rade pomoc sama nie wiem o co jeszcze , mam pytanie czy można zrekonstruować te wargi sromowe mniejsze na nowo ,czy ktoś wie o tym czy sie to robi czy jest taka możliwość,bardzo prosze jakąś odpowiedz.

  • Anonim
    lora
    18 kwi 2012

    operacje miałam robioną w grudniu 2011 roku myślałam o tym mój mąż nie wie nic o tym jeszcze z nim nie współżyłam unika seksu mam 29 lat lekarze zniszczyli mi życie .

  • Anonim
    ann
    18 kwi 2012

    a gdzie odszkodowanie ! walcz dziewczyno !!!!!!!!!!! bez Twojej zgody ????? WALCZ! za takie sprawy sa bardzo wysokie odszkodowania ! nie zostawiaj tak tego !

  • Anonim
    lora
    18 kwi 2012

    Ja też przeszłam operacje aż dwie ,ostatnia była poprawka plastyki pochwy bo pierwszą miałam bardzo partacko zrobione .Teraz mieli mi tylko zszyć krocze bo zostawili mi rozerwane to wycieli mi wargi sromowe mniejsze pszeżyłam koszmar chociaż teraz miałam zabieg robiony w innym szpitalu żle sie czuje teraz bez warg sromowych mniejszych ,wycieli mi nie mieli na to żadnej mojej zgody tym bardziej że miałam normalnie wyglądające.Może ktoś to samo przeżył co ja nie wiem czy sie z tym pogodze co mi zrobiono.

  • Anonim
    lora
    18 kwi 2012

    tak zszycie krocza to nic wielkiego

  • Anonim
    ola93484
    18 kwi 2012

    Czy rekonstrukcja bardziej oddolna tez jest stosowana? Przy porodzie rozdarla mi sié pochwa, w szpitalu já zszyto ale niestety nie do konca. Uwazam ze moja dziurka potrzebuje 'zmniejszenia', tym bardziej, ze przy stosunku odczuwam dyskomfort w tym miejscu.

  • Anonim
    jlo65809
    24 cze 2011

    Cześc dziewczyny to ja sie dołaczam do klubu "nieudana labioplastyka" rozumiem problemy o jakich piszecie ja przechodze teraz to samo, nieakceptowalam swojego wygladu chcialam wreszcie wygladac na tam pieknie, a wyszko koszmarnie, jedno wielkie partactwo... noemi napiszę do ciebie na maila, ja jestem na etapie wysyłania zdjęc do róznych klinik z prośba o konsultacje mailową... pozdrawiam Was i przestrzegam wszystkie dziewczyny, przed korzystaniem z niesprawdzonych klinik, nie poddawajcie sie zabiegom za 2000zl, bo tylko powiekszycie swoje koszty o poprawki, stres, nieprzespane noce, nieudane zycie seksualne i godziny spedzone z lusterkiem i łzami w oczach...
    zainteresowane dziewczyny prosze o kontakt ************** chętnie opowiem o szczegółach mojej operacji, co gdzie i jak, odpowiem na kazdy mail, pozdrawiam

  • Anonim
    noemi
    23 maj 2011

    witam Cię Dalia!
    nie wiem na ile będę Ci w stanie pomóc ale przeżyłam podobny koszmar do Twojego. jeśli chcesz pogadać o szczegółach odezwij się na mój adres e'mail synenio@wp.pl . wiem jak jest ciężko wrócić do normalności ale życzę wytrwałości. pozdrawiam

  • Dr Artur Broma

    · 22 maj 2011

    Witam Panią
    Ażeby udzielić Pani rzeczowej i pełnej odpowiedzi musiałbym zapoznać się z wyglądem Pani warg.
    Możliwe jest przeprowadzenie wstępnej konsultacji via mail.
    Jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt.
    **********
    A Broma

  • Anonim
    Dalia
    22 maj 2011

    witam

    ja rowniez jestem po zabiegu labioplastyki ale na wlasne zyczenie, niestety caly zabieg jest zle wykonany.ogolny wyglad calkowicie do mnie nie pasuje,zabieg ten wykonywal moj lekarz ginekolog i nie wiem jakim doswiadczeniem sie kierowal.jestem zrospaczona i szukam pomocy choc wiem ze w moim przypadku bedzie strasznie ciezko.zabieg mialam wykonany w marcu 2009, w 2009listopadzie zaszlam w ciaze w 2010 urodzilam.dopiero teraz jestem gotowa by znowu o tym mowic.moja ciaza to cud bo od momentu zabiegu unikam z mezem jakichkolwiek zblizen.naprawde nie radze sobie psychicznie a mam 30lat i z checia zylabym intymnie tak jak przed operacja!!!prosze o pomoc i odpowiedzi

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama