Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rana po zabiegu labioplastyki

Anonim
WWERONIKA
Katowice · Utworzono: 1 gru 2022 · Ostatnia odpowiedź 1 mar 2023

Witam, 2 tygodnie temu poddałam się zabiegowi labioplastyki. Aktualnie rana wygląda jak na zdjęciu. Lekarz po wczorajszej wizycie przesunął usuwanie szwów o kolejny tydzień. Jedna ze stron podczas zabiegu bardzo krwawiła. Zostały założone szwy hemostatyczne, był też krwiak. Co mogę stosować by rana szybciej się zagoiła? Do tej pory stosowałam Octanisept, Tantum Rosa, Borasol oraz Argosulfan. Cały czas jestem bez bielizny i wietrzę ranę. Jestem już dwa tygodnie na zwolnieniu i nadal nie jestem w stanie siedzieć, z chodzeniem też jest ciężko przez ból. Czy na drugim zdjęciu jest widoczne rozejście się rany? Zaniepokoił mnie ten widok. Czy tak może wyglądać proces gojenia? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    1 mar 2023

    Jak się skończyło?

  • Anonim
    MisiaD6
    13 gru 2022

    I jak po wizycie?

  • Anonim
    WeronikaKk
    13 gru 2022

    Mi bardzo pomógł proszek Dermatol, stosowałam na noc

  • Anonim
    Truskawka888
    10 gru 2022

    U kogo robiłaś?

  • Anonim
    WWERONIKA
    7 gru 2022

    Czekam z niecierpliwością na wizytę kontrolną, miała być dziś, ale została przesunięta na poniedziałek, bo lekarz jest na zwolnieniu. Trochę lepiej jest, ale po 6 dniach od dodatnia posta myślałam, że będzie dużo większa poprawa. Nadal muszę być na L4, bo nie jest w stanie siedzieć i chodzić w bieliźnie. Jestem załamana, bo nie mogę być dłużej niż 3 tygodnie na zwolnieniu. Aktualnie sytuacja wygląda tak jak na zdjęciach. 3 tygodnie po zabiegu... Czy to jest normalne? 😢

  • Anonim
    Truskawka888
    6 gru 2022

    Jak sytuacja?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama