Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłania po labioplastyce czy to normalne?

Anonim
anonymous5968295
Wrocław · Utworzono: 23 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 6 lis 2020

Witam, 2 dni temu miałam wykonywany zabieg labioplastyki, pierwsza doba ciezka i całkowicie przeleżałam, dzis natomiast zaczęły się z rana wymioty po śniadaniu i działo się tak 4 razy aż do godziny 21. Czy to normalne? Dodam że dostałam przepisane duzo leków przeciwbólowych takich jak np. ketonal. W dodatku mam bardzo niskie ciśnienie.

13 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MulierAfter
    6 lis 2020

    Kochane!
    Bem, Polaa!
    Jestem przed zabiegiem labio.
    Prosiłabym Was o kontakt! Mam pare pytań!
    Napiszcie proszę do mnie!

    Czekam z niecierpliwością ❤️

  • Anonim
    Anna199619961996
    26 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    Bem
    Po jakim czasie do siebie doszłaś, że nie odczuwałaś dolegliwości bólowych? Jak ze współżyciem?

  • Anonim
    Dorota_Piasek
    18 paź 2020

    Ja miałam tak samo, nawet dzwoniłam do lekarza rano, że tak się dzieje. Okazało się, że jak wzięłam rano leki przeciwbólowe to zrobiłam błąd, bo brałam je na pusty żołądek. Ale widać było, że lekarz się przejął bo dzwonił jeszcze do mnie popołudniu sprawdzić czy dobrze się czuję. Jak przestałam brać leki, to wszystko ustąpiło. Głowa do góry. Efekty po zabiegu rekompensują wszystko, wytrwałości :)

  • Anonim
    Bem
    10 paź 2020

    Spokojnie. Jestem 6 miesięcy po i jest ok. 2 miesiące po zabiegu też bolało. Szwy wchłaniają się pół roku. Jeśli zabieg był głębszy to tak może być. Daj sobie czas.

  • Anonim
    Polaa
    9 paź 2020

    Dziewczyny, jestem 1.5 miesiąca po zabiegu, jak u was wygladal powrót do zycia seksualnego. Obecnie nawet nie potrafie wsadzic tampona, wystarczy lekko podrażnić i od razu wszystko nabrzmiewa i puchnie. Wszędzie mówią, ze to ok miesiac, ale ja tego tak nie widzę.
    Jak było u was? Po jakim czasie od zabiegu zdecydowałyście się ma zbliżenie?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    18 maj 2020

    Cześć Bem 👏 Dziękujemy za Twoją relację, okaże się niewątpliwie bardzo przydatna dla kobiet, które podejmują tę trudną decyzję i mają wątpliwości! Dodałaś już może opinię o doktorze Serafinie? 😉

  • Anonim
    Bem
    15 maj 2020

    Nie jest. Przepraszam za literówki. Czasem automatyczne poprawianie robi psikusy

  • Anonim
    Bem
    15 maj 2020

    Jeśli ktoś mówi, także lekarze ze po dwóch dniach można wrócić do pracy.... kłamią. Nie da się. Może sporadycznie. Bardzo trzeba dbać o higienę. Każda toaleta to mycie. Mycie sprawiało bol. Narządy sa opuchnięte, rozpalone. Pomaga lód. Mi trochę wysiadl żołądek. Starałam się ograniczyć leki przeciwbólowe. Da się wytrzymać. Ale nie wyobrazam sobie chodzic do pracy. Chodzenie bez bielizny poprawia komfort. Trzeba leżeć, czasem boli kręgosłup, nie da się siedzieć. Wkładka, czy podpaska sprawiają ból. Ale z każdym dniem lepiej i lepiej. Część szwów już zdjeta. Jeszcze zostały, następne za 2 tyg. Siłę, w najtrudniejszych momentach, daje myśl że problem zniknął, że koniec dyskomfortu :). Zalozcie sobie zawsze wolny tydzien, potem na zwolmionych obrotach. Efekt przechodzi moje oczekiwania. Nie ma lepszego lekarza niz dr Serafin. To niewyobrażalne, jak potrafi operować. Nie ma zadnego rozejscia sie, szycia. Nie ma powiklan, jest perfekcyjnie. Poza tym olbrzymia kultura jako człowieka. Slowo geniusz nie jest nadużyciem. Niebu dziękuję, że nie trafiłam do żadnego rzeźnika, tylko do profesjonalisty przez duże P. Opinie o dr Serafinie - są autentyczne, to nie promocja, tania reklama. Zasługuje na miano najbardziej wiarygodnego lekarza.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    14 maj 2020

    Cześć! Wspaniale to słyszeć! Jak przebiega Twoja rekonwalescencja? 😌

  • Anonim
    Bem
    14 maj 2020

    hej już jestem po labio. 17 dni. Dzięki Wam trafiłam pierwszy raz a dobrze. Gliwice, dr Serafin

  • Anonim
    EstheticonModerator
    14 maj 2020

    Cześć Bem, witamy na forum 😉 Nad jakim zabiegiem się zastanawiasz?

  • Anonim
    Bem
    2 maj 2020

    Hej i jak u Ciebie?

  • dr n. med. Diana Kupczyńska

    · 28 kwi 2020

    Dzień dobry,
    podawane przez Panią objawy są bardzo niepokojące, proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, który Panią operował.

    Z wyrazami szacunku,
    dr n. med. Diana Kupczyńska
    specjalista chirurgii ogólnej
    lekarz medycyny estetycznej, flebolog

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama