Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieudana labioplastyka

Anonim
KasiaPee
Wrocław · Utworzono: 14 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 26 lut 2023

Witam serdecznie, poddałam się zabiegowi labioplastyki jednostronnej, tak, by wyrównać jedną wargę do drugiej, natomiast zamiast uzyskać dwie, podobnej wielkości wargi, większa warga została mi praktycznie wycięta. Jest jakieś 2 razy mniejsza od drugiej wargi. Tam, gdzie warga się kończyła (na dole) nie ma nic. Myślałam długo nad tym, że na efekty trzeba jeszcze poczekać, ale skoro już teraz widzę, że wargi praktycznie nie ma, to czy istnieje możliwość, że kiedy wszystko się zagoi, bedzie to wyglądało inaczej? Zaufałam lekarzowi, a zostałam okaleczona, bo teraz moje okolice intymne są jeszcze bardziej asymetryczne. Nie wiem co robić, da się to odratować, albo sprawić, że nie będzie aż tak widoczne? Czy pozostaje mi operacja drugiej wargi? Tylko wtedy pozostanę już całkowicie bez warg. Jestem załamana.. Co mogę z tym zrobić?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    JustynaF
    26 lut 2023

    Cześć, mam obawy, że jestem w podobnej sytuacji.. możesz napisać jak to się u Ciebie skończyło. Będę bardzo wdzięczna 🙏

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2021

    Hej, czy miałaś robi one coś w tkance nad łechtaczka? Można otworzyć amputowaną wargę z takiej tkanki łechtaczkowej, to bardzo skomplikowany zabieg i w Polsce robić go z tego, co wiem Dr Serafin, w Monachium w Niemczech Dr Gress. Po paru dniach zwykle wszystko jeszcze jest opuchnięte, ale warga mniejsze powinna być widoczna, a nawet mega spuchnięta. Jeśli już teraz jej nie widzisz, to mogła być nadmiernie wycięta, co często się niestety zdarza. Na razie potrzebujesz czasu na wygojenie z operacji, całkowita wygojenie to 6 miesięcy i dopiero po tym czasie możesz podejmować dalsze decyzje. Ściskam Cię mocno i pozdrawiam, bo wiem jak trudne może być dojście do siebie po tej operacji.

  • Anonim
    KasiaPee
    15 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Czy jest tutaj jakiś lekarz, któremu mogłabym wysłać zdjęcie, aby ocenił, czy faktycznie moje obawy są uzasadnione, czy może przesadzam. Bardzo się stresuję, że zamiast pozbyć się przeszkadzającego defektu, narobię sobie jeszcze większych kompleksów... Zdaje sobie sprawę, że sprawa jest jeszcze świeża, wszystko się goi, ale mam wrazenie, że warga wygląda jakby została po prostu wycięta... A nie przycięta. Bardzo się martwię i stresuję, zamiast cieszyć się z efektów, to siedzę i się przejmuje.

  • Anonim
    KasiaPee
    15 paź 2021

    Jestem po zabiegu dopiero parę dni. Wygląd warg się zmienia, ale czy amputowana warga może się wydawać dłuższa po jakimś czasie? Ogólnie widzę ogromną różnicę w wielkości warg. Ta większa ma na pewno więcej niż 1 cm.

  • Anonim
    Anges
    15 paź 2021

    A ile jesteś po zabiegu? I ile mają teraz te wargi? Jeśli większa warga nie ma więcej niż 1cm, to nie mowy o jej operacji. Po operacji jeszcze wygląd warg się zmienia, może być lepiej, mam nadzieje, że nie doszło u ciebie do nadmiernej amputacji.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama