Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Napletek łechtaczki po labioplastyce

Anonim
Anonim
Grudziądz · Utworzono: 27 maj 2023 · Ostatnia odpowiedź 29 maj 2023

Cześć, jestem 3 tygodnie po zabiegu. Zdawałam sobie sprawę jaki będzie efekt - miałam dość obfite wargi sromowe i spodziewałam się, że ten napletek łechtaczki po prostu będzie duży, jeżeli nie zdecyduje się również na hoodoplastykę. Teraz widzę efekty zabiegu - myślicie, że powinnam jeszcze zaczekać? Chirurg proponował napompowanie warg większych kwasem hialuronowym.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    karolka4
    29 maj 2023
    Najlepszy komentarz

    Musisz poczekać kilka miesięcy. Warto wypełnić wargi kwasem hialuronowym, ale z "pompowaniem" to ma niewiele wspólnego, pozwoli to lepiej osłaniać i chronić wargi mniejsze

    Muszę powiedzieć że jestem zmieszana zdjęciem, a widziałam ich już wiele. Na początku myślałam że to wargi przed zabiegiem. Masz te wargi bardzo pomarszczone, a napletek jest bardzo rozrośnięty. Myślę że powinnaś zrobić hoodoplastyke, ale za co najmniej kilka miesięcy

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama