Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Miesiąc po labioplastyce

Anonim
Natali88
Ostrów Mazowiecka · Utworzono: 11 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 16 paź 2023

Dzień dobry jestem miesiąc po labioplastyce szwy nie wchłonęły się jeszcze do końca. Widoczna jest asymetria, jedna strona jest lekko opuchnięta jakby nie widać przez to wargi mniejszej która pozostała usunięta do minimum. Czy po rozpuszczeniu się szewków jest nadzieja, że asymetria się zacznie wyrównywać. Jeszcze jak chodzę czuję lekki dyskomfort przy łechtaczce, liczę że pełne zagojenie zniweluje odczucia jakie mi teraz towarzyszą. jakie są wasze doświadczenia

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Meg1985
    16 paź 2023

    Natali88 jak u Ciebie sytuacja rok po zabiegu??czy ta asymetria się wyrównała??mam podobny problem, 11 tygodni po zabiegu a mam wrazenie, że dalej mam niewielki, ale jednak obrzęk i asymetria, która była własciwie od poczatku i dalej sie nie wyrównała:( nie wiem co mam robić...

  • Anonim
    aniam20
    22 lis 2022

    Hej, moje odczucia po zabiegu był chyba trochę bardziej pesymistyczne niż w twoim przypadku. Mimo że mój ciągły kontakt z chirurgiem mnie mocno uspokajał, to wiadomo jak człowiek się denerwuje w przypadku tego typu zabiegów... nie jest łatwo myśleć zdrowo rozsądkowo. Ale przyznam że 2 tygodnie po zabiegu nie było już żadnego obrzęku, idiotyzmem jest mówienie że opuchlizna po 3 -4 tygodniach to norma:) Nie wiem jak można słuchać takich lekarzy. Doktor który poprawiał u mnie napletek, przy konsultacji już na starcie powiedział co i jak będzie się goiło, co i jak będzie wyglądać oraz gdyby działo się to, to i to to niezwłocznie się do niego zgłosić. Na szczęście nie było takiego przymusu. Ale jeśli szukałabyś kogoś do konsultacji to mój chirurg zajmuje się też powikłaniami, to zapraszam cie do doktora marcina nylec katowicka klinika skorna:)

  • Anonim
    Natali88
    14 lis 2022

    Szwy jeszcze są wyczuwalne i mam lekki dyskomfort przy chodzeniu, widoczny jest obrzęk jednej strony który generalnie mało uwidacznia wargę raczej jest lekko zlana. Nie wiem zobaczymy, już mogę spać nic nie boli, mogę się normalnie myć, ale niestety obrzęk jest. To dopiero 4 tygodnie liczę, że jednak ta jedna warga się uwidoczni jak zejdzie obrzęk. w sumie nawet nie wiem czemu się utworzył wg lekarza to spowodowane tym, że większy był przerost i więcej zostało wycięte. I że mam być cierpliwa

  • Anonim
    karolka4
    13 lis 2022
    Najlepszy komentarz

    Cześć. Jeśli wszystko dobrze się goi to tylko się cieszyć. Wygląd jeszcze mocno się zmieni i powinno być lepiej. A na jak dużą oceniasz tą asymetrie? Miałaś trim na obie wargi i kapturek łechtaczki?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama