Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka - załamka, chyba coś poszło nie tak

Anonim
Anonim1985
Kielce · Utworzono: 15 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 26 paź 2022

Właśnie się obejrzałam, 6 dni po szew puścił, a na dodatek jednej wargi chyba nie ma. Kuźwa jak można opidolić całą wargę? Jak to jest możliwe? Jak można się tak pomylić, będąc doświadczonym lekarzem, a nawet profesorem. Jestem zła, a najgorsze że profesor K jest przyjezdny, a ja mieszkam w Londynie, będzie dopiero za 3 tygodnie. Ściągnięcie szwów mam za tydzień, a jeden puścił. Nie mam pojęcia co mam zrobić😩 potrzebuje wsparcia. Nikt nie wie o zabiegu, tylko moja mama

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    buczkowskaaa
    26 paź 2022

    Ja sama spotkałam się po powikłaniach po zabiegu zmniejszenia warg większych. Po miesiącu od zabiegu był kłujący ból w okolicach macicy, czasami podbrzusza. Od początku czułam, że nie jest najlepiej, ale zapewniano mnie że to ,,normalne" :) Pilnie i z ludzkim podejściem przyjął mnie doktor nylec marcin z katowic, cudowny człowiek... On jedyny nie zbagatelizował problemu, jest fachowcem jakiego nigdy nie spotkałam, na stronie kliniki skorna, opisane są dosłownie wszystkie możliwe powikłania, ja akurat nie miałam czasu czytać tego przed zabiegiem, lecz stałam się jego wielbicielką, gdy po 4 dniach od poprawek jakie dr. marcin zrobił, z automatu obrzęk się zmniejszył, ból delikatny utrzymywał się jeszcze przez 9 dni ale byłam na lekach... mało jest lekarzy którzy leczą powikłania, a jeszcze mniej jest tych co naprawdę pomogą. Ja akurat miałam blisko do doktora, ale co jeśli ktoś mieszka np, 300km od najbliższego chirurga... mogę jedynie współczuć bo wiem sama po sobie, przez co ja przechodziłam

  • Anonim
    dariaa20m
    22 wrz 2022

    Godną polecenia i przede wszystkim kliniką do której nie musisz czekać miesiącami, jest klinika Skorna w katowicach. Zatrudnia tam moim zdaniem najlepszego lekarza u jakiegokolwiek byłam... dr. n.med. Marcina Nylec. Jest w stanie usunąć naprawdę wszelkie powikłania... mówię z własnego doświadczenia:/

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2022

    Warto po wygojeniu się pomyśleć o powiększeniu większych warg, nie jest to drogie, czasem za darmo, a poprawia ogólny wizerunek i ukrywa niektóre powikłania.

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    12 lip 2022

    Hej, czym miałaś robiona labioplastyke? Laser czy nóż? Podobno laser obkurcza dodatkowo wargi i później może być ich większy ubytek niż planowano.

  • Anonim
    polaosi
    5 lip 2022
    Najlepszy komentarz

    cześć, skonsultuj takie coś ze swoim chirurgiem, z pewnością szew był rozpuszczalny, one czasami inaczej reagują z ciałem. Jakbyś była z okolic Śląska to mogła bym ci polecić dobrego chirurga który leczy też powikłania po labio, z kliniki skorna, dr. Marcin

  • Anonim
    kamilago
    12 cze 2022

    Hej, prawda jest taka, że powikłań po tego typu zabiegach jest multum, ale lekarzy którzy je leczą jest jak na lekarstwo. Wiem że w katowicach jest jakiś dobry ginekolog od powikłań :D nylec chyba

  • Anonim
    Wikia
    19 maj 2022

    I jak po miesiącu?

  • Anonim
    Wikia
    19 maj 2022

    I jak Anonim1985? Byłaś na ściągnięciu szwów? Co powiedział lekarz?

  • Anonim
    Wikia
    18 maj 2022

    Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, który przeprowadzał zabieg. Jeśli nie chcesz czekać umów się do innego, żeby Cię obejrzał.

  • Anonim
    Anonimowa90
    20 kwi 2022

    Kto robił zabieg?

  • Anonim
    AnnaK2
    20 kwi 2022

    czy wystąpiło u was zasinienie i wargi wyglądają inaczej niż zaraz po zabiegu?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama