Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka z hodoplastyką

Anonim
Maria74
Wrocław · Utworzono: 4 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 18 wrz 2022

Witam, Kilka dni temu miałam przeprowadzony zabieg labioplastyki z hodoplastyką i wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym. Napletek łechtaczki jest strasznie spuchnięty, do tego zasiniony. Jedna warga sromowa większa również jest sina. Robiłam okłady z lodu, ale od paru dni lekarz kazał mi robić ciepłe okłady. Martwię się tymi zasinionymi miejscami. Jakieś rady?

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2022

    Maria74u kogo byłaś na korekcie? Ja też mam nierówności, ale po złym zszyciu. Jestem 2 miesiące po, ale już szukam do kogo można iść na poprawkę

  • Anonim
    Maria74
    17 wrz 2022

    Irmina999 jestem 3 miesiące po, umówiłam się na korektę ma mi usunąć niedoskonałości co zostały.
    Łechtaczka myślałam że będzie mniejsza ale przy tak małych wargach sromowych ta łechtaczka jest nadal za duża. Lekarz powiedział ze wygląda naturalnie.

  • Anonim
    Irmina999
    14 wrz 2022
    Najlepszy komentarz

    Maria74 jak u Ciebie aktualnie? Bo u mnie jest dokładnie tak jak u Ciebie, mam teraz wielką łechtaczkę i jedną stronę znacznie większą (jestem 8 dni po) i jestem załamana…

  • Anonim
    Maria74
    16 lip 2022

    Wczoraj byłam na zdjęciu szwów, lekarz sam się dziwił że tak długo mi się goi. Powiedział że dziewczyny po 3 dniach już się dobrze czują. Teraz już się dobrze czuje, ale napletek łechtaczki jest nadal obrzęknięty.

  • Anonim
    Nescafe
    14 lip 2022

    Maria, jest jakaś poprawa, czujesz się lepiej?

  • Anonim
    Maria74
    14 lip 2022

    Miałam metodą laserową

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    12 lip 2022

    Hej, jaką miałaś metodą robione? Ja jestem przed zabiegiem i mówią, że laserem nie (większą opuchlizna) lepiej nóż rf.

  • Anonim
    Beata_Kili_ska
    11 lip 2022

    Hej, przede wszystkim pozostań w stałym kontakcie z lekarzem, masz kogoś takiego zaufanego? Najlepiej gdy lekarz leczy też powikłania w razie czego

  • Anonim
    Maria74
    5 lip 2022

    Jestem z lekarzem w stałym kontakcie co drugi dzień przesyłam zdjęcia do kontroli. Tylko to już jest szósty dzień a opuchlizna wgl nie schodzi. Lekarz mnie uspokaja że to zejdzie, ale jak na razie nie widzę postępów. Za kilka dni mam kontrole i zdjęcie szwów chociaż na dzień dzisiejszy nie chce o tym myśleć bo wszystko jest takie tkliwe.

  • Anonim
    Nescafe
    5 lip 2022

    Najlepiej byłoby skontaktować się z lekarzem który wykonywał zabieg.

    Też miałam labio z korekta napletka. Cała ta część (napletek, łechtaczka, górna część wewnętrznych warg i zewnętrznych) była opuchnięta i sina przez kilka dni. Położna mówiła że to normalne. Robiłam zimne okłady przez pierwsze 2 dni, później już nic. Po tygodniu zeszło samo

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama