Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka, wrażliwość łechtaczki

Anonim
Myszka123456
Warszawa · Utworzono: 4 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 11 kwi 2023

Witam, 10 dni temu miałam wykonany zabieg zmniejszenia warg sromowych mniejszych, szwy zostały już zdjęte, opuchlizna zeszła, odczuwam jeszcze ból w miejscu gdzie były szwy, lekarz twierdzi, że wszystko jest dobrze, że muszę zmienić swoje myślenie i mniej czytać o tym w internecie. Jednak wydaje mi się, że wargi zostały chyba w całości wycięte przez co łechtaczka jest tak jakby na wierzchu, i dodatkowo pojawiła się jakaś dziurka po zdjęciu szwu, jakby się nie zrosło... Dziewczyny czy któraś z was tak miała? Czy jest jeszcze szansa, że łechtaczka sie schowa? Bo póki co to miejsce jest bardzo wrażliwe na każdy dotyk :(

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Anastazja_Ma_ek
    11 kwi 2023

    Powiem wam, że moja przyjaciółka miała duży problem z przerośniętymi wargami sromowymi, ciągle odczuwała dyskomfort, miała też dosyć często infekcje. Postanowiła w końcu zapisać się na labioplastykę i wybrała Olmedical. Jest bardzo zadowolona. Wszystko ładnie się wygoiło. Odzyskała pewność siebie!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama