Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka - wątpliwości

Anonim
Meridian
Bydgoszcz · Utworzono: 21 lis 2023 · Ostatnia odpowiedź 30 lis 2023

Witajcie Piszę O tym bo mam pewnie wątpliwości do przeprowadzonego zabiegu u mnie. A mianowicie cztery dni temu miałam robioną labioplastykę. Zabieg się udał, generalnie ból miałam tylko w szpitalu. Po powrocie do domu już nic mnie nie bolało. Na drugi dzień opuchlizna i Delikatny ból przy dotykaniu i myciu. Kolejnego dnia zaczęło się swędzenie w środku od cewki do pochwy oraz biały nalot na wewnętrznej stronie warg i w środku. Troche mnie to martwi bo do dzisiaj doskwiera mi dość Spore swędzenie i pojawiły się upławy białe. Podejrzewam u siebie infekcję intymną, bo z dnia na dzień nie jest lepiej tylko gorzej z tym swędzeniem. Zastanawiam się nad zastosowaniem maści dopochwowej cootidal. Czy któraś z was może stosowała leki na infekcję intymne podczas rekonwalescencji po korekcie warg? Dodatkowo zastanawiam się czy ta rana się prawidłowo goi oraz czy takie zakrycie łechtaczki jest prawidłowe?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Malgosiaa
    30 lis 2023
    Najlepszy komentarz

    Proszę, skonsultuj się z dr Ledniowską

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama