Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka to naprawdę takie piekło

Anonim
karinaartes
Konin · Utworzono: 6 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 9 sty 2024

Cześć, 20 września mam zaplanowany zabieg labioplastyki , od nastolatki moje wargi były za duże okropne ocierające się, okropny kompleks wręcz trauma. Czytam tutaj forum to odnoszę wrażenie że to jakiś horror bol pok roku z życia wyjęte. Zaczynam się zastanawiać czy to kwestia progu bólu czy o co chodzi. Rodziłam miałam cięte krocze i to była kwestia 3 dni i nie było bólu, miałam cesarkę to też po tygodniu jak nowa . Byłam u 2 lekarzy i każdy z nich mówił że tamte okolice goja się świetnie. Nie wiem już sama po tych odpowiedziach to nie wiem czy jest sens płacić za cierpienie niemałe pieniądze. Proszę powiedzcie Czy to da się przejść bez kolejnej traumy.

13 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    karinaartes
    9 sty 2024

    3,5 miesiąca 😉

  • Anonim
    karinaartes
    9 sty 2024

    Już dawno zapomniałam że cokolwiek było robione , efekt przerosl moje oczekiwania za co jestem wdzięczna Pani Doktor bo poczucie estetyki było totalnie ważne mimo moich pomysłów a może nie a może za dużo. Także nie ma czego się bać, efekt mega bólu 5 minut

  • Anonim
    Paula79
    8 sty 2024

    @Mercedes1 jak u Ciebie z efektem końcowym? Czy po tych niecałych 2,5 miesiącach jest już taki ostateczny czy odczuwasz dalej czasami opuchliznę?

  • Anonim
    Mercedes1
    28 paź 2023

    Hej, jestem 5 dni po labioplastyce i korekcie napletka łechtaczki u dr Serafina. Czuje się świetnie. Znieczulenie: czułam tylko cztery pierwsze ukłucia nic wielkiego, zabieg bezbolesny, ból pojawił się wieczorem mi osobiście wystarczył Apap i pyralgina plus okłady chłodzące, od czwartej doby nie biorę leków przeciwbólowych. Też się bałam jak to będzie 😁 Najważniejsze aby zrobić ten zabieg u kogoś zaufanego, ja przeczytałam cały internet i nazwisko było tylko jedno: D.Serafin
    Jestem przeszczęśliwa że trafiłam w jego ręce to co zrobił to mistrzostwo świata!

  • Anonim
    karinaartes
    21 wrz 2023

    Bclinic 5 tysięcy

  • Anonim
    NataliaBurska
    21 wrz 2023

    Można wiedzieć gdzie robiła Pani zabieg ? I jak cenowo ?

  • Anonim
    karinaartes
    20 wrz 2023

    Jestem już po zabiegu odbył.sie dzis więc pewnie wszystko przede mną, narazie bol umiarkowany bardziej szczypanie rozpieranie, chłodzę rany kompresem oby tak dalej to da się przeżyć. Pozdrawiam

  • Anonim
    NataliaBurska
    20 wrz 2023

    Hej a można wiedzieć w jakiej klinice w Olsztynie będzie Pani miała robiony zabieg ? Również jestem z warmińsko-mazurskiego i od jakiegoś czasu szukam dobrej kliniki do tego zabiegu w Olsztynie lub okolicach.

  • Anonim
    karinaartes
    12 wrz 2023

    Źle mi się wstawiło miasto

  • Anonim
    karinaartes
    12 wrz 2023

    Jeśli nie zdezerteruje przed klinika to dam znać ja jestem z Warmińsko mazurskiego

  • Anonim
    karolka4
    11 wrz 2023
    Najlepszy komentarz

    To prawda że tamte okolice (zazwyczaj!) goją się naprawdę dobrze, same wargi po okresie gojenia wyrównują się itp. dlatego większość zabiegów kończy się sukcesem. Jest to jednak też powód tego że osoby u który te procesy gojenia nie przechodzą tak pomyślnie, lub zachodzą inne komplikacje podczas zabiegu, często nie są tak dobrze zaopiekowani (bo lekarze nie mają z tym takiego doświadczenia) i bagatelizują sprawę, nie wdrażają leczenia (np. antybiotykowego) na czas...

    U ciebie jednak powinno być wszytko ok bo już jesteś "zaprawiona w boju". Mówisz że do zmian doszło w wieku nastoletnim, więc to pewnie sprawka burzy hormonalnej - było mineło. Więc to też dobra informacja

    Daj znać po zabiegu

  • Anonim
    Kat257
    10 wrz 2023

    Cześć. Też się zastanawiam jak z bólem po, proszę daj znać jak to zniosłaś, i jeśli mogę zapytać gdzie wykonujesz zabieg?
    Też jestem z Konina i szukam najlepszego specjalisty.

  • Anonim
    Meg1985
    8 wrz 2023

    Ja jestem 5 tygodni po,najgorsze były pierwsze 2 tygodnie,właściwie spędziłam je w domu, więc komfortowo,ale nie wyobrażam sobie,żeby mogło być inaczej. Po każdej wizycie w toalecie prysznic, tak żeby mieć pewność,że wszystko tam jest czyste. ZImne oklady kilka razy dziennie,bo miałam duży obrzęk. I tak naprawdę czekam jeszcze cierpliwie na koncowy efekt,bo mam wrażenie,że jeszcze mam delikatny obrzęk jednej strony,ale ta strona akurat od samego zabiegu była bardziej obrzęknięta....

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama