Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka - Szczecin

Anonim
Anonim
Gorzów Wielkopolski · Utworzono: 15 gru 2021 · Ostatnia odpowiedź 22 gru 2021

Czy któraś z was miała wykonywany zabieg w Szczecinie w klinice dr Osadowskiej przez dr Sroczyńskiego? Potrzebuje opinii! Jestem jeszcze przed zabiegiem, nie bałam się dopóki nie przeczytałam o waszych przeżyciach...

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    22 gru 2021

    Wszystko wyszło super, zero bólu, ładnie się goi i wygląda już ekstra, nawet taka lekko opuchnięta :) polecam tą klinikę z czystym sercem, pozdrawiam :)

  • Anonim

    Anonim

    19 gru 2021

    Ja się cieszę, chyba że zostawi łechtaczkę w spokoju, bo to o nią się boję najbardziej. Staram się myśleć pozytywnie, będzie dobrze :) Dam znać, dzięki!

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021
    Najlepszy komentarz

    Cavalierka 35,
    Napisz po zabiegu jak bylo! Mysle, ze to jest Twoja decyzja i kazdy musi ja uszanowac 🤗 powodzenia

  • Anonim
    Anges
    18 gru 2021

    Ola912 słusznie zauważyła że na zdjęciach które prezentują widać pogrubione fałdy napletka. Nie wymodelowanie napletka to jednak błąd, wiadomo taka skóra inaczej się goi i dodatkowo napina tworząc takie zgrubienie nad łechtaczką, labioplastyka powinna prowadzić do jak najbardziej naturalnego wyglądu, najlepiej tak jakby za dużej ilość tkanki nigdy tam nie było. Nie wiem czy warto ufać klinice co chwali się takim zdjęciami. anna3009 - W obecnych czasach to każdy potrzebuje psychologa, ale czy chęć poprawy fizjologi narządów płciowych to powód by wybrać się do psychologa? Warto mieć na pewno kogoś kto cię w tym wszystkim wspiera

  • Anonim

    Anonim

    16 gru 2021

    Tylko tu nie chodzi wyłącznie o wstyd, bo mąż mnie z tego wyleczył. Ale o dyskomfort, dużo jeżdżę na rowerze, robię dłuższe trasy i czasami to jest męka. Tak dokładnie, każdy może popełnić błąd, nawet najlepszy. Będę jeszcze rozmawiać przed zabiegiem i mówić o obawach, ale chyba jestem zdecydowana. Trochę za bardzo się zestresowałam, trzeba myśleć pozytywnie i nie przyciągać złego ;)

  • Anonim

    Anonim

    16 gru 2021

    Decyzja należy do Ciebie... Musisz byc świadoma, że kazdy lekarz może popelnic blad nawet najlepszy a w tym miejscu nie ma juz mozliwości poprawek jak np w przypadku nosa żadne przeszczepy nie sa mozliwe... Ja bym nie robila tej operacji gdybym mogla cofnac czas. Bardzo prosze Cie przemysl to. Najlepiej zrobisz jezeli przelozysz termin zabiegu i najpierw skorzystasz z pomocy psychologa bardzo Cie prosze posluchaj mnie

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2021

    Cavalierka35,
    Mysle ze to juz musisz Ty wiedziec. Moze to byc problemem lub nie, zalezy jak bardzo pozniej bedzie odstawala. No to juz jest dobrze, jak jest swiadomy tego ze trzeba cos zostawic z warg. Nie czuje sie pewnie w okolicy gylu nerwow przy lechtaczce dlatego nie operuje tam. Z jednej strony to lepiej. Z drugiej swiadczy o tym ze nie zna dobrze anatomii tego miejsca.

  • Anonim

    Anonim

    15 gru 2021

    Powiem Ci, że ze stresu już na konsultacji nie zapytałam ile cm zostawi, ale pamiętam że mówił, że coś zostanie, bo nie można ich wyciąć całkowicie i że nie rusza łechtaczki, żeby nie doszło do okaleczenia. Będzie robione laserem. Mi ta łechtaczka nie przeszkadza wizualnie,ale pytanie czy nie będzie przeszkadzać? W sensie czy bielizna nie będzie jej podrażniać.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    15 gru 2021

    Hej,
    Obejrzalam ich zdjecia... Przed i po... Wygladaja okej, ale nie modeluja skory okolic lechtaczki... Co moze jest i lepsze bo ta okolica jest bardzo unerwiona i mozna ja uszkodzic, ale z drugiej strony na 2 zdjeciach widac ze wyraznie kapturek lechtaczki jest duzo za duzy w poronaniu ze skroconymi wargami. Rozmawialas z lekarzem ile centymeteow ma zostaemwic i co zrobic z napletkiem lechtaczki? Wazne by to omowic, bo czesto potem napletek wystaje. Poza tym przeczytalam ze robia zabiegi laserem.... Czytalam troche... Wiem ze najleosza jest nozem elekrtycznym, najbardziej precyzyjna. A omowilas jak bedzie wykonany zabieg? Laserem czy nozem elektrycznym?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama