Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka - rekonstrukcja

Anonim
EwelinaDracz
Użytkownik wyróżniony
Zgorzelec · Utworzono: 17 wrz 2022 · Ostatnia odpowiedź 20 wrz 2022

Hej kobiety, miały któreś z was rekonstrukcje poprawki po nieudanej labioplastyce? Chodzi o ubytek na jednej wardze oraz złe zszycie, teraz muszę wygładzać laserowo. Kogo polecacie oprócz Dr. Serafina?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    20 wrz 2022

    ...miałam spłycanie laserowe - generalnie po jakimś roku efekt zanikł i jest jak przed spłycaniem... Żałuję, że nie zrobiłam od razu u DS ale cóż... czasu nie cofnę...
    czy u kogoś efekt spłycania laserowego się utrzymał? u mnie był za mocno ściągnięty szew i jak powstała opuchlizna szew "przeciął" wargi w tym miejscu.. i tak pozostało, laser trochę zrównał te nierówności ale po czasie wargi znowu są .. podzielone... od razu wybrać najlepszego... tym bardziej do korekty...

  • Anonim

    Anonim

    18 wrz 2022

    Mnie robiła labio, ale jest wspaniałą specjalistką. Myślę, że warto się jej pokazać. Możesz poczytać opinie w necie na jej temat. Pani doktor przeprowadza też szkolenia. Sam zabieg był bezbolesny. Jestem prawie 2 miesiące po, efekt doskonały, a miała co robić 😉

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2022

    Agata76 , a co u Ciebie poprawiała ?

  • Anonim

    Anonim

    17 wrz 2022

    Hej, ja polecam dr Martynę Sikorę, przyjmuje w Łodzi i w Warszawie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama