Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka czy to normalne?

Anonim
karinaartes
Konin · Utworzono: 23 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 26 wrz 2023

Cześć, mija 3 doba od zabiegu , powiedzcie czy sine wargi większe to naturalny stan? Moje są naprawdę mocno zasinione trochę się boję . Wargi mniejsze nie są zasinione , jest obrzęk nie jakiś dramatyczny , ogólnie nie boli, bardziej kluje ciągną szwy.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Meg1985
    26 wrz 2023

    To jeszcze świeża rana,utrzymuj w czystości, i wietrz,jak pojawia się plamienie to przykładaj kompresy chłodzące ,to mega pomaga

  • Anonim
    karinaartes
    26 wrz 2023

    Dzis zauważyłam (zaczyna się 6 doba) że z jednego miejsca saczy się krew taka kropka się pojawia, jutro mam kontrole ale to jutra to chyba zwiaruje . Boję się że rany sie nie zrastają. Chyba kryzys mam bo tak mnie nerwy zżerają że nie wiem czy to było tego warte 😞

  • Anonim
    karinaartes
    25 wrz 2023

    Dziękuję za odpowiedzi mi już powoli zaczyna schodzić zasinienie , obrzęk też został tylko pod szyciem .

  • Anonim
    Engie
    24 wrz 2023

    Cześć. U mnie mija 16 dzień od operacji i nadal ma zasinione wargi większe. Z warg mniejszych zeszło po kilku dniach. Obrzęķ już zszedł i naprawdę praktycznie nic już mnie nie boli. Dlatego też martwi mnie to zasinienie. Stosuję maści, żele aby szybciej się wchłonęło i nic nie pomaga. Ponoć ma zniknąć do 4 tygodnia. Ale kolor jest mocno granatowy i narazie nie zapowiada się, żeby zaczęło znikać.

  • Anonim
    Meg1985
    24 wrz 2023

    Dodam jeszcze, że jestem prawie 8 tygodni po i dopiero zszedł mi obrzęk, u mnie bardzo długo się utrzymywał. Cierpliwości życzę:)

  • Anonim
    Meg1985
    24 wrz 2023
    Najlepszy komentarz

    Oczywiście, że normalne!ja to miałam prawie czarne w pewnym momencie:) także się tym w ogóle nie stresuj!

  • Anonim
    Engie
    24 wrz 2023

    Cześć. U mnie mija 16 dzień i mam nadal sine obydwie wargi większe. Dodam, że stosuję się do zaleceń, smaruję maściami, żelami na szybsze wchłonięcie, a i tak nic nie pomaga. Ponoć mają wchłonąć się do 4 tygodnia. Moje zasinienie ma kolor mocno granatowy. Z warg mniejszych zasinienie zeszło po kilku dniach. Też zaczynam się martwić.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama