Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Labioplastyka, całkowite usunięcie warg sromowych mniejszych

Anonim
Anonim
Poznań · Utworzono: 24 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 1 wrz 2021

Czy ktoś ma podobne doświadczenia i został pozbawiony całych warg sromowych mniejszych? 2 dni temu miałam labioplastykę i jestem po prostu załamana. Lekarz miał tylko usunąć jedna wargę która była dłuższa a drugiej powiedział ze nie będzie ruszał, po czym gdy skończył ta pierwsza powiedział Pani Moniko ta druga tez zrobimy, byłam zdziwiona ale zapytałam czy to konieczne i lekarz odpowiedział ze tak żeby zachować symetrie. Myślałam ze tylko dorówna pofałdowany brzeg natomiast druga warga została rownież usunięta całkowicie. Na konie doktor dodał: te wargi będą bardzo małe, praktycznie nie widoczne ale nie są one do niczego potrzebne. To co zobaczyłam w lusterku mnie przeraziło. DIs napisałam do lekarza ze bardzo zle się z tym czuje ze wargi całkowicie zostaly usunięte, na co on odpowiedział ze była bardzo duża asymetria i ze to była jedyna metoda ich operowania oraz ze mam się nie zadręczać. Na początku doktor zaznaczył ten prawej wargi wcale nie ruszamy, po czym w trakcie zabiegu ta druga tez zrobimy. Myślałam ze jestem w dobrych rękach , lekarz ma bardzo dobre opinie ale czuje ze coś poszło nie tak. Jestem w totalnym załamaniu. Wiem ze na końcowy efekt trzeba poczekac ale doktor we wiadomości potwierdził ze usunął całe wargi. To miał być początek czegoś pięknego a czuje ze to jakiś koszmar.

21 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Melodia1989x
    1 wrz 2021

    Witam. Czy mogła by Pani powiedzieć, u jakiego lekarza wykonywała Pani ten zabieg?

  • Anonim
    Monika1992798323
    10 sie 2021

    larak32791933 bylam u dr Serafina. Niestety nie był w stanie pomóc poza podaniem kwasu w wargi większe....

  • Anonim
    larak32791933
    10 sie 2021

    Monika, zgłoś się do dr Serafina. Wiem, co mówię.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    8 sie 2021

    Angel1987. Tak wygląda po 10 miesiącach, jak na zdjęciu?

  • Anonim
    Angel1987
    6 sie 2021

    Cutkogut, 10 miesięcy temu.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2021

    Angel 1987, jak dawno miałaś robiony zabieg?

  • Anonim
    Angel1987
    4 sie 2021

    Ola 912, miałam kontakt tylko z dwiema, nikt inny tutaj się nie odzywa.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2021

    Nie wygląda źle, taka jest uroda, że nie jest idealnie równa.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2021

    Angel, nawiązałaś kontakt z kobietami po zabiegu rekonstrukcyjnym?

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2021

    Cały czas jest tak mocno otwarta?

  • Anonim
    Angel1987
    3 sie 2021

    U mnie wygląda to tak, jestem u kresu wytrzymałości funkcjonalnej.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2021

    Chyba przed zabiegiem wyglądała lepiej?

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2021

    Chyba przed zabiegiem wyglądała lepiej?

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    2 sie 2021

    Panika po operacji może powodować, że wyolbrzymiamy problemy, dlatego bez zdjęć niczego nie można ocenić.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    2 sie 2021

    Cut Kogut,
    Moje wargi były dosyć duże po operacji, więc były jeszcze bardziej widoczne nawet, potem stopniowo malały. Wiec, w miarę jak opuchlizna schodzi, robią się mniejsze, jak na początku ich nie ma, to już jest dziwne.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    29 lip 2021

    Ola912, bez zdjęcia nie widzę, ale jak nie ma, to nie ma.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    29 lip 2021

    Cut Kogut, jesli widać od razu, że nie ma warg, to po wygojeniu opuchlizny nie zmieni sie dużo, wargi zwykle są dużo bardziej widoczne po zabiegu, bo sa opuchnięte.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    29 lip 2021

    Nie za wcześnie na ocenę?

  • Anonim

    Anonim

    27 lip 2021
    Najlepszy komentarz

    Dziewczyny, współczuję, bo miałam taki zabieg i wiem, ile cierpicie. Ból jest przeokropny, ale trzeba kilku miesięcy na efekt gdy ustąpi pełna opuchlizna i obrzęk. Dopiero wtedy można ocenić sytuację, wiem po sobie. Trzymam kciuki że będzie dobrze....

  • Anonim
    Angel1987
    26 lip 2021

    Ja również mam amputowane obie wargi i jest ze mną bardzo żle, dodałam tutaj wątek nieudana labioplastyka, aby przestrzec kobiety. Przed zabiegiem nie widziałam tego portalu, myślałam, że jestem w dobrych rękach lekarza, miało być tylko wycięcie zwisającej skóry warg, tymczasem wycięto mi wgłąb obie wargi, zostawiono tylko napletek łechtaczki.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama