Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieudana labioplastyka

Anonim
Angel1987
Szczecin · Utworzono: 10 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 15 lut 2022

Nie da się wyrazić bólu i zniszczonego życia. Jestem trzy miesiące po nieudanym zabiegu. Tak wyglądam podczas przysiadu. Byłam dziewczyną aktywnie uprawniającą sport i pocieszającą wszystkich dookoła...Teraz są tylko łzy.

157 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Malgoska123
    15 lut 2022

    Jasmina28 prosze o ponowne podanie kontaktu został usunięty

  • Anonim
    Malgoska123
    10 lut 2022

    Jasmina28 czy z Tobą mozna skontaktowac się w wisdmości prywatnej?

  • Anonim
    Malgoska123
    9 lut 2022

    gorzka czekolada czy mozna skontaktowac sie z Toba?

  • Anonim
    Jasmina28
    24 sty 2022

    malami123 po korekcie napletka na szczęście nic się nie działo. Problemem są widoczne blizny i wyczuwalne zgrubienia. Tkliwość blizny występuje tylko w lewej wardze. Towarzyszy temu kłujący ból, zwłaszcza przy noszeniu spodni, bo środkowy szew cały czas ociera o tą bliznę (lewa warga jest dłuższa i ułożona akurat tą blizną do dołu). W maju miną dwa lata od zabiegu, przeczulica blizny niestety nie mija.

  • Anonim
    gorzkaczekolada
    24 sty 2022

    Ola912 tak, miałam operowany napletek łechtaczki podczas pierwszego zabiegu, który nic nie zmienił w kwestii czucia. Uszkodzenie nastąpiło podczas korekty. Nie chcę już tego tu opisywać, więc jeśli chcesz znać szczegóły, daj znać.

  • Anonim
    Jasmina28
    22 sty 2022

    malami123 względy finansowe, ale nie tylko.
    Tego, co najbardziej mi się nie podoba lekarz i tak nie jest w stanie poprawić. Więc uważam, że bez sensu wydałabym pieniądze skoro ani nie odzyskam naturalnego wyglądu brzegu warg, ani nie pozbędę się brzydkich blizn z napletka łechatczki.
    Plus naraziłabym się na ewentualne komplikacje.
    Z wyglądem jakoś się pogodzę, jedyne co mnie męczy na codzień to tkliwa i bolesna blizna.

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2022

    ...ja tez obawiam sie zabiegow kolejnych a zanosi sie ze bedzie kolejny.. wlasnie bylam u dr DS, zrobi mi "poprawke" ktora mi przeszkadza (bolesny seks mam po waginoplastyce), ocenil moje labio na 4-, rzekomo metoda amputacji - w koncu sie dowiedzialam jaka mialam metoda...
    potwierdzam, laser wygladzi troche brzegi warg po labio (bo to juz tez mialam), ale efekt slabnie z czasem... Mialam w czesciach wargi i troche te dolki zrownaly sie ale znowu zaczyna byc widac ze warga nie jest ciagla tylko jakby zrosla sie w czesciach... juz nic nie chce tykac, oprocz tego co musze... czy musze?... musze... :(
    Pozdrawiam....

  • Anonim
    Jasmina28
    21 sty 2022

    Nie robiłam. Doktor Serafin zaproponował wyrównanie asymetrii i wypełnienie warg większych. Wargi mniejsze mam bardzo malutkie i niestety bez naturalnego brzegu, bo byłam operowana metodą trim.
    Rozważam chociaż osocze w lewą wargę, bo bolesna blizna męczy mnie bardziej niż sam wygląd tych warg.

  • Anonim
    julia33
    21 sty 2022

    Dziewczyny, szukam kogoś po rekonstrukcji. Blagam odezwijcie się do mnie.

  • Anonim
    Aga2888
    21 sty 2022

    malami123 dzieki za info, ze z komputera, moze sprobuje. No mam nadzieje, ze sie da, ale na pewno nie bedzie to malo kosztowalo... poki co musze uzbroic sie w cierpliwosc, mysle, ze do konca roku sie uda to ogarnac.

  • Anonim
    Aga2888
    18 sty 2022

    malami123 zgadza sie, nie mialam sciaganych. Po tygodniu na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil, ze nie bedzie zdejmowal, bo sie praktycznie juz wszystko rozpuscilo. Mysle, ze nawet by nie wiedzial jak sie zabrac za to zdejmowanie, to wszystko tak okrutnie wygladalo i moze dlatego... Tak, to byli lekarze zajmujacy sie labioplastyka, ale kontaktowalam sie tylko mailowo. Jeden z nich, nie moze mi pomoc, bo nie ma lasera, a podobno laserowo mozna jedynie delikatnie wygladzic te brzegi i ogolnie mam tam tez te tkanki miedzy duzymi a mniejszymi wargami troche poucinane troche pozostawione, wiec mysle, ze tez trzeba zrobic z tym porzadek i tak jak wspomniałam az ciezko rozpoznac na pierwszy rzut oka, gdzie te wargi sa... Drugi lekarz mysli, ze bedzie w stanie mi pomoc, ale po min. trzech miesiacach musi zobaczyc wargi, ocenic ich elastycznosc itp.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    18 sty 2022

    Gorzkaczekolada,
    Ale wczesniej pisalas ze nie masz w ogole czucia w lechtaczce... Bylas tam operowana? Moze byc tak ze w tej lewej krotszej wardze zostal uszodzony jakis nerw... Wtedy kazda kolejna operacja moze tylko pogorszyc sytuacje.... Czy seks oralny tez sprawia Ci bol w tej lewej wardze? Moze bolesne blizny.. Bo wygladowo to rzeczywiscie tez bylam w szoku, dawno nie widzialam tak ladnych warg.
    Wczesniej mowili ze lekarze Cie uszkodzili i twoja lechtaczke, czyli mialas operowane przy kapturku tak?
    Ta asymetria u Ciebie jest naprawde minimalna i wyglada naturalnie.

  • Anonim
    gorzkaczekolada
    18 sty 2022

    Widzisz malami123, też niewiele zrozumiałaś z tego co napisałam. Kwestia wyglądu wargi została poruszona w odniesieniu do dolegliwości bólowych i to z tym problemem wybieram się do dr. I choćbym nie wiem ile razy jeszcze napisała, że mimo asymetrii wygląd nie jest już dla mnie ważny (no bo asymetria jest i temu nie da się zaprzeczyć), to ty i tak będziesz się skupiać na tym i wmawiać mi, że problem jest w mojej głowie, bo przecież wyglądam super.

  • Anonim
    Aga2888
    17 sty 2022

    Ola912, nie wiem jeszcze co poradzi doktor do ktorego sie wybieram, wizyte mam dopiero na poczatku marca niestety. Podejrzewam, ze bedzie chcial na pewno wyrównać brzegi, na ktorych mam okropne blizny po nieudanej plastyce i podejrzewam, ze lechtaczke tez bedzie trzeba poprawic, bo nie byla ruszana i wydaje mi sie, ze wyglada tez zle. Ogolnie moje wargi na pierwszy rzut oka wygladaja tak, ze ciezko sie dopatrzec, gdzie jedna a gdzie druga, jest zrobiony tam jakis totalny kosmos... na moich wczesniejszych wargach mozna bylo uzyskac podobno bardzo ladny efekt np. metoda klinowa, ale niestety teraz to juz zostalo niewiele tkanki, wiec nikt ich nie naciagnie, mysle ze jedynie wyrownanie brzegow zostaje. Konsultowalam z dwoma lekarzami i niestety jest zle. Tez mi ciezko sie pogodzic z tym co sie stalo, nie ma dnia zebym o tym nie myslala.

  • Anonim
    Jasmina28
    17 sty 2022

    gorzkaczekolada
    Mnie operowała pani doktor, która nadzorowała Twój pierwszy zabieg.
    I szczerze, to mnie o wiele mocniej wycięła.
    Wiem, że były u Ciebie dolegliwości bólowe i problemy z funkcjonowaniem, ale szczerze, to nawet po pierwszym zabiegu super wyglądałaś.
    Ja mam o wiele większą asymetrię, nienaturalny wygląd i pełno blizn, ale nie będę już nic poprawiać, bo średnio jest z czego tam wycinać..

  • Anonim
    Anges
    17 sty 2022

    gorzkaczekolada - a byłaś u innych lekarzy, jakie mają zdanie, że da się twoją sytuacje naprawić? Wiem że są kobiety którym poprawka pomogła, ja bym nie rezygnowała, może są jakieś sposoby. Ja widzę że jest asymetria - prawa warga jest o centymetr dłuższa. Przed zabiegiem miałaś może symetryczne wargi, ale jednak duże i mocno pomarszczone, więc tym bym się nie zadręczała, to nie twoja wina a lekarza że źle przeprowadził zabieg. Czy twoje wargi mniejsze są dobrze przykryte przez większe? Myślałaś o ich wypełnieniu?
    Po tym forum widać, że temat przerostu dopiero raczkuje w medycynie, jest dużo pytań, a mało odpowiedzi

  • Anonim
    gorzkaczekolada
    17 sty 2022

    Malami123 od roku jestem pod opieką psychoterapeuty, który pomógł mi zrozumieć i zaakceptować to co się stało oraz wyzbyć się żalu i wyrzutów sumienia, że się na to zdecydowałam. I wiem, że brak akceptacji tej lewej wargi wynika w największej mierze z tego, że jej uszkodzenie odebrało mi bardzo ważną dla mnie wcześniej cześć życia, seks. Ale i tak uważam, że idealnie wizualnie byłoby gdyby były symetryczne i miały taki sam kształt (może obecne zdjęcia bardziej zobrazują ci to zobrazują). Jest to dla mnie przykre, bo wcześniej, jak widziałaś na zdjęciu sprzed pierwszego zabiegu, miałam wargi wyjątkowo symetryczne, o ładnych brzegach. Aczkolwiek ich wygląd nie ma już dla mnie największego znaczenia, po tym co mnie spotkało zrozumiałam, że to nie wygląd jest najważniejszy, a ich funkcja seksualna. A moje były wcześniej bardzo wrażliwe.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2022

    Aga2888,
    Rozumiem Cie, to jest Twoja decyzja i sama najlepiej wiesz co dla Ciebie dobre. Bede trzymac kciuki! Mam nadzieje, ze wszystko sie uda tak jak chcialas... A co bedzie korygowane jesli moge zapytac?

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2022

    Gorzkaczekolada,
    Po co Ci tyle zabiegow? Wygladasz idealnie tam. Na dole! Nie wiem gdzie Ty cos tam widzisz... To co pisalas wczesniej ze wyglada jak odgryzione przez psa... W ogole tak nie wyglada... Moze poogladaj w internecie jak wygladaja vulvy... Naprawde jest super! Juz po pierwszym zabiegu bylo super! Twoje wargi nie sa amputowane ani wklesle....wiele kobiet chcialoby tak wygladac!

  • Anonim
    gorzkaczekolada
    16 sty 2022

    Anonim gdybyś ze zrozumieniem czytała co piszę to wiedziałabyś, że szkodzenia nie dokonał dr Serafin. I nie wiem skąd twój wniosek, że całkiem chcę wargę usunąć. Gdzie to napisam? I nie rozumiem twojego oburzenia. Masz jakiś żal do dr Serafina, że w każdej wypowiedzi z jego nazwiskiem doszukujesz się potwierdzenia, że nie jest w tej dziedzinie specjalistą i próbujesz podkreślić to wykrzyknikami w swoich wypowiedziach o nim i jego pracy? Z tego co czytam ani o jednym, ani o drugim nie masz pojęcia. Zachwalasz też metodę trim jako najbezpieczniejszą. Jaką zatem metodą ty zostałaś uszkodzona?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama