Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Efekty po labioplastyce

Anonim
Meridian
Bydgoszcz · Utworzono: 1 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 1 gru 2023

Hej Dwa tygodnie temu miałam wykonaną labioplastykę. Rany się goją, z dnia na dzień jest lepiej. Odczuwam jeszcze swędzenie oraz rana delikatnie plami po całym dniu chodzenia. Odczuwam jednak spory dyskomfort, a mianowicie opuchlizna schodzi i jak stoje w rozkroku, choć delikatnym to cały przedsionek pochwy wraz z cewka moczowa mam odsłonięty.
Nie wiem czy to się zmieni, ale póki co mam wrażenie że wargi w tym miejscu są zbyt krótkie. Później wstawię zdjęcie. To było moje największe marzenie, dlatego tak bardzo się teraz tym przejmuje. Jeśli miałoby tak zostać to nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Tym bardziej, że prowadziłam aktywny tryb życia, a perspektywa np. jazdy rowerem w takim stanie mnie przeraża… Uprzedzałam lekarza, żeby zwrócił uwage na to, aby nie były ona za krótkie…. Powiedział że zostawi kilka mm

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Weronka9080malpawppl
    1 gru 2023

    W nicku mam maila. Wstaw znak i kropki. Też jestem z Bydgoszczy i byłam w podobnej sytuacji :)

  • Anonim
    Weronka9080malpawppl
    1 gru 2023

    Hejka, odezwij się do mnie :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama