Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Badania przed labioplastyka

Anonim
Anuleczkaaaaaaa
Sochaczew · Utworzono: 6 cze 2022 · Ostatnia odpowiedź 14 cze 2022

Witam. Na lipiec mam zaplanowany zabieg labio u dr D. S. Przed zabiegiem muszę zrobić badania. Chciałam was zapytać mniej więcej o koszty tych badań gdyż chciałabym się przygotować. Cytologie już mam aktualną. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    14 cze 2022

    Żeby uściślić - robiłam labio i waginoplastyke (bo przy porodzie zmasakrowali) ale nie u dr DS (niestety)... Robiłam u kogoś innego ale niestety nie udało się, także poprawiał dr DS... :), najlepszy :)

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    14 cze 2022

    Warszawka się rządzi swoimi prawami... tu wszystko jest bardziej skomplikowane i droższe. Za daleko mi na Śląsk, dobrze że przyjmuje w wawie - jestem po zabiegu (poprawkowym) - Dr jest wspaniały.. :)
    Bedzie dobrze :)

  • Anonim
    Anuleczkaaaaaaa
    9 cze 2022

    Ja robię zabieg w Gliwicach. Na liście wcale nie mam grupy krwi do zrobienia. Mam starą w sumie więc wezmę że sobą na wszelki wypadek.

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    8 cze 2022
    Najlepszy komentarz

    dokładnie jak koleżanka niżej... masz czas, powysyłaj zapytania z listą co trzeba i niech wycenią.. badania z krwi ważne 14 dni przed zabiegiem... oprócz grupy krwi, no chyba że masz "nieaktualne"

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    8 cze 2022

    jeśli chodzi o badania krwi to okolo 400zł (warszawa). nie wiem jak reszta, jaki zestaw badań, u mnie np czepnęli się i musiałam powtórzyć grupę krwi, bo mam nieaktualne nazwisko (paranoja - zależy gdzie robisz - ja teżz u DS ale w wawie, może dr u siebie by darował , ale stolyca żąda ważnego badania na ważne dane - jakby się grupa zmieniała, się nieźle wkurzyłam że moje badanie na grupę krwi jest nieaktualne bo tylko pesel i imię się zgadza a nazwisko to już nie) ale chcieli mi przesunąć zabieg bez "aktualnego" badania krwi (głupota ale takie rzekomo przepisy), także sama grupa krwi to 45zł.

  • Anonim
    Nescafe
    7 cze 2022

    Może poproś laboratorium o wycenę albo znajdź takie które będzie mieć cennik do zobaczenia online

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama