3 tygodnie po zabiegu Labioplastyki

Anonim
JuliaNow
Warszawa · Utworzono: 13 wrz 2024 · Ostatnia odpowiedź 15 wrz 2024

Witam, 3 tygodnie temu miałam robiony zabieg labioplastyki w połączeniu z hodoplastyką. Zakładane były tylko szwy ściągnę, które zostały ściągnięte po tygodniu od zabiegu. Mam problem, dalej moje wargi mniejsze są bardzo opuchnięte, z czego obie wyglądają zupełnie inaczej i się od siebie różnią. Jedna jest smukła a druga grubsza i tak wygląda jakby były w niej jakieś grudki. Wciąż Czuję w ciągu dnia pieczenie, swędzenie, czasami szczypanie. Zauważyłam też dziwne delikatne białe plamy na jednej z warg. Czy te wargi są w stanie wyglądać jeszcze tak samo?? I czy opuchlizna po 3 tyg jest normalna?

2 komentarze

Reklama
  • dr Dawid Serafin Serafin Clinic

    · 15 wrz 2024

    Szanowna Pani

    Ze zdjęcia które Pani zamieściła w komentarzu zauważyłem, że została u Pani wykonana operacja techniką Trim czyli amputacja. Brzegi warg zostały odcięte. Katarek napletka jest prawdopodobnie obrzęknięty z powodu usunięcia jego brzegu. W Pani przypadku obrzęk z pewnością się wycofa, jednak na chwilę obecną podejrzewam, że pozostanie asymetria. Kolejna operacja korygująca, jeśli będzie potrzeba należy przeprowadzić nie wcześniej niż za 6 miesięcy. W razie dalszych pytań proszę o kontakt bezpośredni.

    Z wyrazami szacunku

    ———
    Dawid Serafin
    Ginekolog Plastyk
    Międzynarodowy wykładowca i szkoleniowiec z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej
    Właściciel Polskiej Akademii Ginekologii Plastycznej i Estetycznej
    Autor trzech technik operacyjnych warg sromowych : Dewedge, CrocoBITE, DHS
    2019 2024 ISCG Floryda, USA ****** Nagroda „Najlepszy efekt estetyczny plastyki warg sromowych mniejszych i łechtaczki”
    *****3r ISCG Floryda, USA ****** Nagroda : „ Najlepiej wykonana korekta po nieudanej labioplastyce ”

  • Anonim
    JuliaNow
    13 wrz 2024
    Najlepszy komentarz

    Zaznaczę, że Ta lewa warga ( jak na zdjęciu) była przed zabiegiem dużo bardziej przerośnięta od tej drugiej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama