Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

10 dni po korekcie warg mniejszych wraz z wypełnieniem warg większych

Anonim
Noooname
Wrocław · Utworzono: 14 cze 2021 · Ostatnia odpowiedź 10 sie 2021

Witam... proszę pomóżcie. 3.06 (11 dni) miałam wykonany zabieg labioplastyki. Moje wargi sromowe mniejsze były naprawdę sporo przerośnięte, do tego moja lekarka wypełniła tłuszczem moje wargi sromowe większe. Od około 4 doby po zabiegu ogromnie wszystko mi spuchło. Po prawej stronie mogę się dotknąć i chyba wszystko jest ok ale po lewej obłęd, wszystko spuchnięte jak balon, warga mniejsza wręcz aż nie może się odkleić od większej i jest tak wielka ze w ogóle nie widzę tej po prawej stronie, zasłania wszystko . Dodam tez ze chyba w 3 dobie po zabiegu dostałam misiaczke ale bardzo dbam o higienę. Myje się płynem intymnym po każdym siusianiu, smaruje kremem dwa razy na dobę. Ból jest okropny, piecze, boli, ciągnie wszystko, nie mogę chodzic, siedzieć a do tego wygląd sto strasznie ..!!!

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Natalia840888
    10 sie 2021
    Najlepszy komentarz

    O jejku, dziwnie to wygląda... A gdzie druga warga? Ona w ogóle jest? Mam na myśli mniejszą oczywiście.
    Wargi większe miałaś wypełniane kwasem czy naturalnie masz takie?

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Ola912, chyba też slusznie zauważyłaś, że miejsce powinno być suche, o ile dobrze zrozumiałem.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Ola912, tak, tak, Ty nie napisałaś, nawiązałem do postu autorki i jej niezadowolenia.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Cut Kogut,
    Nie napisaam, że wyglądało tragicznie. Opuchlizna to normalne zjawisko po każdym zabiegu...

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Ola912, to nie wyglądało tragicznie, taka opichlizna jest charakterystyczna dla zabiegu wypełnienia warg, miejsce delikatne, wiec gojenie utrudnione.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Cut Kogut, możliwe, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło 🙏

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Może wszystko wróciło do normy, dlatego zapadła cisza.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2021

    Hej, co u Ciebie, jak przebiega process gojenia?

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    17 lip 2021

    Czy wszystko juz sie dobrze zagoiło?

  • Anonim
    AgataMinka
    30 cze 2021

    Pilnie skontaktuj się z dr Serafinem. Jak coś się dzieje złego po labioplastyce, tylko on Ci pomoże.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    14 cze 2021

    Jeszcze jedno mi przyszło do głowy teraz, że może pojawiło się uczulenie w tej wardze na jakieś produkty, których używasz? Może lepiej przemywaj samą wodą… Ja przez pierwszy tydzień w ogóle się nie myłam… A potem bardzo ostrożnie, żeby to miejsce jak najdłużej pozostawało suche do wygojenia.

  • Anonim
    Ola912
    Użytkownik wyróżniony
    14 cze 2021

    Hej!
    Po zdjęciach widać, że ta jedna warga rzeczywiście jest mocno opuchnięta, u mnie opuchlizna schodziła 2 tyg. Nie powinno Cię już tak boleć na tym etapie. Boli Cię jakiś szew? W którym miejscu dokładnie? U mnie ostateczny normalny wygląd bez szwów itd. był po 5 tyg. Miałaś też transfer tłuszczu, więc to goi się dłużej. A jak wygląda ta mniejsze warga? Bo na zdjęciach tak jakby jej w ogóle nie było? Pozdrawiam, wszystko będzie dobrze 👍🤗

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama