Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rekonstrukcja - Poznań

Anonim
Beti
Bydgoszcz · Utworzono: 9 lis 2011 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2013

Mam 42 lata. Jestem 2 lata po mastektomii piersi lewej.Wczoraj byłam w Gryficach,zakwaliwikowano mnie do zabiegu w 2015r(ekspander).Proszę o radę gdzie można to zrobić wcześniej.Jestem z okolic Poznania .Pozdrawiam Beata. ************

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    andzia_1203391
    8 lip 2013
    Najlepszy komentarz

    Krtstyno jak znalazlas sie w tym szpitalu od kogo trzeba miec skierowanie?Cy trzeba isc do chirurga prywatnie?jesli tak to do jakiego?

  • Anonim
    gosc93673
    8 lip 2013

    Witaj Beato.
    Jestem póltora roku po rekonstrukcji piersi,którą przeprowadziłam w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie,na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej,przy ul.***********.Czekałam tylko 3 miesiące,od konsultacji.

    kONTAKT TEL. ***********

    Życzę powodzenia.
    Pozdrawiam.
    Krystyna z Krzyża Wlkp.

  • Anonim
    andzia_1203391
    7 lip 2013

    chcialabym arobic rekonstrukcje piersi,ale w ogole nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. jestem a malej miejscowosci.interesuje mnie szczecin

  • Anonim
    Zadowolona176834
    27 lis 2012

    Moja mama miała taka sytuacje, że na Garbarach mieli juz termin i zrezygnowali z tych zabiegów i została na niczym ale Pan doktor u siebie w Klinice bezpłatnie konsultował i teraz w innym szpitalu będzie robił zabiegi. Już w styczniu będzie zabieg. Na jego stronie jest info

  • dr Adam Kruk

    dr Adam Kruk

    · 6 lip 2012

    witam serdecznie,

    Aktualnie jest jeszcze kilka wolnych miejsc refundowanych przez NFZ w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu.

    zapraszam do kontaktu mailowego ***************

    pozdrawiam

    dr adam kruk, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej.

  • Anonim
    lucy86332
    21 kwi 2012

    Cześć Beata mam na imię Lucyna jestem półtora roku po rekonstrukcji ,metodą z własnej tkanki czyli z brzucha.robili mi w gdyni ,zrobili świetnie,a w Gryficach jeszcze bym czekała.czasami jest tak,że kobiety są na kilku kolejkach i nie odmawiają jak zrobią gdzieś w innej klinice. ja byłam na 3 koejkach oprucz Gryfic jeszcze w Gdańsku. szukaj

  • Anonim
    bozena58277
    20 kwi 2012

    Bardzo proszę o adres do szpitala w Gdyni Radłowie chodzi mi o rekonstrukcję piersi ,będę bardzo wdzięczna .Pozdrawiam Bożena

  • Anonim
    gosc93673
    19 kwi 2012

    Mialam robioną rekonstrukcje w szpitalu Wojskowym w SZCZECINIE,na oddziale chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.przy ul.***********.Moj czas oczekiwania byl krotki,tylko trzy miesiace ale najpierw konsultaacja w Przychodni u chirurga plastyka.Przyjmuja ordynator dr,Sliwinski i dr.Dmytrzak.Kwalifikacja do zabiegów odbywa się w Oddziale w każdy poniedziałek od godz:12.00 po wcześniejszym ustaleniu terminu -

    kontakt: tel. ***********

    pozdrawiam i zycze powodzenia.Krystyna

  • Anonim
    moniska
    29 sty 2012

    Koniecznie chcę zrobić rekonstrukcje i zdecydowałam się na wstrzyknięcie własnego tłuszczu bo to bardziej naturalnie. To mało znana metoda robi ja dr Grzesiak z Warszawy.

  • Anonim
    lucy86332
    26 sty 2012

    też byłam na kolejce w Gryficach ,ale udało mi się w Gdyni Redłowie robią rewelacyjnie

  • Anonim
    Beti
    10 lis 2011

    Panie dr.Gromadzinski niestety na Garbarach nie rejestrują już do Pana w tym roku.Czy jest szansa żeby Pan przyjął mnie na konsultacje?Pozdrawiam Beata Mączyńska(w Gryficach mam termin na 2015r.)

  • Lek. Med. Artur Gromadzinski

    Lek. Med. Artur Gromadzinski

    9 lis 2011

    Rekonstrukcje piersi u kobiet po mastektomii wykonuję także w wielkopolskim Centrum Onkologii na ul.Garbary w Poznaniu. Zapraszam na konsultację.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama