Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jaki zabieg pomoże na problemy z waginą?

Anonim
Patrycja111
Kraków · Utworzono: 4 sie 2022 · Ostatnia odpowiedź 10 maj 2023

Po porodzie zostały mi poszarpane tkanki. Dziury po szwach i asymetryczne wejście przez które widać środek i nieestetyczna prawą wargę. Chciałbym to poprawić ale nie wiem czego się spodziewać. Ktoś doradzi?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaRubinowska1
    10 maj 2023

    Wydaje mi się, że pochwa może być trochę obniżona. Na pewno nie zaszkodzi poćwiczyć mięśnie dna miednicy (nie mięśnie Kegla tylko głębokie dna miednicy)

  • Anonim
    sylwkost93
    17 sie 2022
    Najlepszy komentarz

    hej, z tego co widzę to jakiejś tragedii nie ma.. choć domyślam się że sprawia ci to dyskomfort i na pewno chciałabyś coś z tym zrobić. Ja miałam wykonywaną korektę warg sromowych dużych w lutym 22r, dziś oczywiście polecam ten zabieg jak i mojego chirurga, ale pierwsze tygodnie to straszna nerwówka czy na pewno wszystko poszło zgodnie z planem... możesz skontaktować się z doktorem Marcinem Nylec, przyjmuje na terenie Katowic, ale jest godnym polecenia chirurgiem, leczy też powikłania więc fajnie jeśli jeden lekarz możne naprawiać ewentualne powikłania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama