Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Skrzywiony penis i powiększenie

Anonim
Holys
Toruń · Utworzono: 28 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 12 sty 2024

Witam. Mój penis ma 11 cm długości oraz jest wyraźnie skrzywiony w jedną stronę ;/ Przez to mam problemy w kontaktach z kobietami. Czy da się w jakimś stopniu do naprawić ? Od razu mówię,że chciałbym uniknąc operacji bo boję sie,ze mogłaby zaburzyć jego funkcje. Zastanawiałem się ewentualnie nad jakimiś ćwiczeniami. Widziałem również na sprzedaż pompki ale czy one mogą dać jakiś efekt?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Holys
    12 sty 2024

    Dzięki wszystkim za rady. Zabieg jest wykluczony. Aż tak zdeterminowany to ja nie jestem :)
    Zapoznałem się szczegółow z tym penilarge - chłopaki polecają sobie na kilku męskich forach.
    Dzięx za opinię wszystkim i ciekawą dyskusję!

  • Anonim
    dods
    11 sty 2024

    A wiesz dlaczego powiększają operacyjnie? Bo efekt jest natychmiastowy. A w przypadku powyższej suplementacji, efekty przychodzą po jakimś czasie. Ludzie idą po prostu na skróty.

  • Anonim
    Gornicki
    10 sty 2024

    z tego co wiem to zabieg pomoże.

  • Anonim
    dods
    8 sty 2024

    No właśnie mylisz się, bo są środki wpływają na powiększenie sprzętu (wpływają na rozrost ciał jamistych). U jednych będzie to 2 cm więcej a u innych 4 cm więcej.

  • Anonim
    mborkowski
    2 sty 2024

    Jakos trudno jest mi w to uwierzyć....

  • Anonim
    Holys
    2 sty 2024

    Mam 23 lata tak wiec penis już raczej nie urośnie ;/ Do 20 roku jeszcze łudziłem sie,ze może trochę urośnie ale od wielu lat stoi w praktycznie jednym miejscu. Zdjęcia nie dam. Mogę napisać ale na pewno nie będę dawał tutaj zdjęcia penisa na forum. Możecie jednak uwierzyć,ze nie jest dobrze. Artek a czy efekt tych tabletek nie utrzymuje się jedynie wtedy kiedy bierzesz te tabletki? Czy po zakończeniu brania tabletek jest również?

  • Anonim
    dods
    29 gru 2023

    Większym problemem jest dla Ciebie wielkóść czy może skrzywienie penisa? Jeśli jest to niewielkie przekrzywienie to się nie przejmuj. Większość mężczyzn tak ma i w niczym to absolutnie nie przeszkadza. Natomiast nie jest tak łatwo powiększyć penisa. Ćwiczenia nie dają efektów, pompki również średnie ( no chyba,że przy bardzo długim stosowaniu a to nie zawsze). Polecana jest jeszcze kuracja Penilarge. Przyjmujesz ją 3 miesiące. Po tym czasie penis powinien się powiększyć o te 2-3 cm.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama