Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie członka za pomocą kwasu hialuronowego

Anonim
dods
Szczecin · Utworzono: 12 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 15 gru 2023

jak to wygląda w przypadku powiekszenia kwasem hialuronowym? Bo w jednej klinice w mojej mieście wykonują taki ezabiegi. Ogólnie w opisie jest wszystko cacy poniewaz można penisa powiekszyć o ponad 4 cm w obwodzie. Jednak czy nie zaburzy to procesu erekcji oraz czy nie będzie przeszkodą w seksie? Boję się,że na przykład będe miał po zabiegu problemy z erekcją a tego to nawet nie przyjmuję do wiadomości. Druga opcja to tabletki. Mam na oku penis complete albo penilarge. Brał ktoś któreś?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    mborkowski
    15 gru 2023

    Nie wiem czy to dobrze. Po jednym opakowaniu najprawdopodobniej nie odczujesz żadnej różnicy. W przypadku tych tabletek trzeba brać je przez dłuższy czas (jest tak w sumie w przypadku każdych tabletek na powiększeniem penisa). Pierwsze rezultaty widzi się po miesiącu, najlepsze dopiero po 3 miesiącach brania i to codziennie.

  • Anonim
    dods
    14 gru 2023

    Dobra, postanowiłem zamówić penilarge. Na razie jedno opakowanie plus żel.

  • Anonim
    mborkowski
    14 gru 2023

    Te lepsze mają w sobie duze zawartości L argininy oraz innych składnikow, które sprawiaja, że w trakcie erekcji o wiele więcej krwi napływa do penisa i tym samym penis znacznie się rozszerza. Poza tym wpływają na zwiekszenie ciał jamistych tak wiec penis jest wiekszy nie tylko w stanie erekcji ale i w spoczynku. Piszę tutaj jednak oczywiśćie o tych lepszych tabletkach na erekcję jak penilarge, które trochę kosztują a nie o jakimś ****** które zamówisz sobie na allegro. No i trzeba tutaj pamiętać o regularności bo jedynie regularnie brane tabsy dają jakieś działanie.

  • Anonim
    dods
    14 gru 2023

    Sam brałem pod uwagę powiększenie kwasem hialuronowym bo byłem nieco zdesperowany jednak pogadałem sobie z lekarzem i owszem istnieją pewne efekty niepożądanego takiego zabiegu, które mogą się pojawić ale nie muszą. Na przykład wspomniane zaburzenia erekcji. Co do tabletek to nie brałem, nadal tkwię w sytuacji w której mam małego penisa. Na jakiej zasadzie działają te tabletki?

  • Anonim
    mborkowski
    13 gru 2023
    Najlepszy komentarz

    Szczerze? To nie wiem jak w ogóle bierzesz pod uwagę możliwość ostrzykiwania swojego *****. Sorry, ale sam nigdy bym się na to nie wybrał bez zaczenia ile miałby mi się penis powiekszyć. Co do tabletek to brałem penilarge. I są ok. Penis powiekszył się na długości jakieś 3 cm, na grubości jakieś 3 cm również. Jednak miałem dość małego penisa. Pewnie w przypadku powiększenia dużego penisa to bardziej działa wszerz.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama