Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie żołedzi penisa

Anonim
Cut_Kogut
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 17 maj 2022 · Ostatnia odpowiedź 22 gru 2023

Czy ktoś zdecydował się na taki zabieg i ma jakieś doświadczenia? Podobno jest to zabieg bezpieczny, wskazany dla osób które powiększały trzon penisa w celu wyrównania proporcji, wskazane jest też wykonywanie tego zabiegu równocześnie

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Stan
    22 gru 2023

    Obecnie mam wstrzyknięte 6 ml i efektu zero. Zamówiłem jeszcze 4 ml i się zobaczy. Powoli myślę, że ten kwas to lipa. Wchłania się tak szybko jak schodzi opuchlizna max 2 dni

  • Anonim
    Stan
    22 gru 2023

    Cześć
    Zdecydowałem się. Lekarz wstrzyknął 2 ml za 3000 zł. Po 2 tygodniach efektu zero. Dowiedziałem się jaki to był preparat (Stylage) i sam zakupiłem. Krem Emla, preparat z lidokainą i bólu zero.Wstrzyknąłem sobie L 2 ml. Tak jak by nic nie było. Dokupiłem XL 2 ml i wstrzyknąłem. To już 6 ml a efekt naprawdę nie widzę. Obecnie zamówiłem jeszcze 4 ml i jak to nie da rezultatu to odpuszczę. Nie wiem czy ten preparat się wchłania tak szybko ale kasy wydałem mnogo a efektu zero. Cena preparatu w hurtowni to 200-300 zł ml a u lekarza 1500 ml więc warto pomyśleć. Oczywiście wszelkie zasady trzeba zachować i trochę poczytać.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama