Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie penisa tłuszczem

Anonim
dodon
Warszawa · Utworzono: 27 sty 2022 · Ostatnia odpowiedź 23 lut 2024

Czy ktoś moze miał do czynienia z zabiegiem powiększania penisa tłuszczem? Zastanawiam sie obecnie nad poddaniem się zabiegowi, jednak czytałam sobie trochę o tym w sieci i nie ma niestety wielu informacji na ten temat.

22 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    23 lut 2024

    Co chcesz wiedziec?

  • Anonim
    etsyn
    30 paź 2023

    u mnie działa ten maxorman. +2,3cm oraz grubość mierząc miarką krawiecką do okoła +0,6. Może być jak na tabletki i 3 miesiące

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    29 sie 2023

    Dlaczego żołądź jest tak ************, ile weszlo tluszczu?

  • Anonim
    JasMalgosia
    29 sie 2023

    Mam zdjecie w profilowym, robione pare dni temu (nie moglem jakos na forum
    Wstawic) . Tluszczem ., pobierany z brzucha. 10% szansa ze po paru msc sie wchlonie. Po 2-3 msc zniknie z 20-30% i w najlepszym przypadku zostanie juz 50% na stale.

  • Anonim
    JasMalgosia
    29 sie 2023

    Moj po zabiegu, kulki itd byly wszczepiane lata temu. Pogrubiany tluszczem itd. Tluszcz povierany z brzucha.

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    22 lut 2023

    trex26 Penis to same mięśnie a mózg to sama galareta

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2023
    Najlepszy komentarz

    Od Maxormanu lepsza jest witamina C, wychodzi taniej, skuteczność taka sama

  • Anonim
    trex26
    30 sty 2023

    słyszałem podobno biorą z pośladków ale to powiększanie piersi. Penis to raczej same mięśnie. Jak szukasz jakiegoś dobrego sposobu to możesz spróbować tabletki Maxorman. Znajdziesz je w sieci w Polsce też sprzedają

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    27 sty 2023

    Co chcesz wiedzieć?

  • Anonim
    trex26
    26 sty 2023

    brałem tego maxorman moja ocena 8/10 powiększa penisa o ile to chyba zależy od organizmu u mnie efekt zadowalający, bez bólowo i komplikacji

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    19 lis 2022

    Czy moderator mógłby się w końcu obudzić i zbanować towarzystwo które uprawia tutaj kiepską kryptoreklamę maści na odciski i tabletek z kredą powiększających penisy

  • Anonim
    mborkowski
    18 lis 2022

    "Penilarge, ewentualnie jeszcze mocniejsze od Penilarge Penis complete (zawierają w sobie dwa razy więcej L argininy chociaż cena ich jest już adekwatnie wyższa za opakowanie).



    Lub tak jak kolega wyżej napisał, jak masz hajsy, to chirurgia może sporo zdziałać w tym zakresie.



    Ewentualnie możesz nic nie robić - czyli niech będzie tak jak było."

  • Anonim
    Ursusz
    17 lis 2022

    A jakie polecisz konkretnie?

  • Anonim
    mborkowski
    16 lis 2022

    Zależy jakie tabletki. Jeśli są to jakieś tanie tabletki z allegro to faktycznie może być to jedynie placebo. Jeśli są to jednak dopuszczone i przebadane, droższe tabletki to faktycznie można uzyskać pewne efekty powiększenia. Chociaż rzecz jasna nie powinno się nastawiać na powiększenie takie jak w reklamie tabletek czyli 8 cm. Bo to nie jest fizycznie możliwe. Jednak te 2-3 cm można uzyskać. Mechanizm działania takich tabletek polega na tym, że zwiększa się ilość azotu w organizmie i przez to erekcje są mocniejsze, o wiele więcej krwi napływa do ciał jamistych w penisie. Penis się powiększa i tym samym chciała jamiste powiększają się już na stałe. Trzeba być cierpliwym bo kuracja taka nie trwa dwa tygodnie czy miesiąc, ale są to jakieś 3 miesiące brania tabletek plus oczywiście stosowanie środków pomocniczych takich jak żele (zapobiegają powstawaniu rozstępów i polepszają działanie tabletek).

  • Anonim
    Ursusz
    16 lis 2022

    Ja słyszałem, że tak średnio jest to skuteczne

  • Anonim
    mborkowski
    15 lis 2022

    Jeszcze można powiększyć tabletkami na pewna długość.

  • Anonim
    kokser34
    6 paź 2022

    mi udało się powiększyć członka tabletkami maxorman 3 miesiące brania. W ostatniej chwili zrezygnowałem z operacji

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    8 lut 2022

    Pytaj, co chcesz wiedziec, może pomogę

  • Anonim
    Debska
    8 lut 2022

    To do mnie pytanie? Szczerze to nie wiem ile mu się członek powiększył bo mu członka nie mierzylam (chociać podejrzewam, ze on pewnie sobie wszystko dokładnie obmierzył). Kilka cm na pewno bo jest to widoczne gołym okiem (dodam, że jedynie w erekcji bo w spoczynku jest taki sam jak był).

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    1 lut 2022

    Nie zgadzam sie co do Penilarge

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama