Powiększanie cżłonka

Anonim
Ursusz
Warszawa · Utworzono: 23 wrz 2024 · Ostatnia odpowiedź 16 paź 2024

Kobiety powiększają sobie piersi, tyłek, operują sobie uszy, usta i inne części ciała, aby pozbyć się kompleksów. U mnie wygląda to tak, że od kilku lat mam kompleksy na punkcie małego członka, szczególnie w zwodzie. Wiem, że to może dla wielu wydawać się głupie, ale jest to pewien problem i dyskomfort psychiczny. Ktoś już przez to przechodził.... ?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ursusz
    16 paź 2024

    Akurat porównanie do facetów z filmów jest nie na miejscu. Wiadomo,że tacy mają o wiele większe penisy.
    Co do autora to jakie maszk onkretnie wymiary? Bo może nie jest tak źle jak Ci się wydaje. Tak naprawdę średnia polska jest o wiele mniejsza niż to co widzisz na przykład na wspomnianych filmach.

  • Anonim
    equt
    2 paź 2024

    To jakiej wielkości członek jest dla Ciebie zadowalający? Skąd bierze się ten kompleks? - widziałeś u innych większe?
    Jakie obecnie masz rozmiary? Rozumiem, że Twój wiek jest już po okresie dojrzewania?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama