Operacja powiększenia członka

Anonim
Manianka
Kraków · Utworzono: 27 maj 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 maj 2024

Witam.Mój maż wspomina od jakiegoś czasu o tym,że zastanawia sie nad operacją powiększenia penisa i napiszcie mi tutaj ludzie jak mu to wybić z głowy??? Nie chcę aby wybrał sie na coś takiego. Grozi to przecież wieloma powikłaniami. Wprawdzie nie jest tam na dole tak mocno obdarzony ale dla mnie w zupełności to wystarcza. On jednak ciągle narzeka Co robić w takiej sytuacji?????

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    gripta
    28 maj 2024

    Nie jest na receptę bo tak jak już wcześniej tutaj pisałam są to ziołowe składniki tak wieć środek raczej nie powinien zaszkodzić. Mozesz to dostać na przykład tutaj:
    **********
    Powiem Ci jednak,że sklepów jest dużo w sieci tak wiec najlepiej porównajcie sobie i zamówcie tam gdzie jest taniej. Lepiej całą kurację niż pojedyncze opakowanie bo wzięcu którego nie bedzie pewnie takiego efektu. W sklepach stacjonarnych albo aptekach raczej nie będzie.

  • Anonim
    Manianka
    28 maj 2024

    Oj nie... Operacja to ogólnie nie wchodzi w grę... odpada na bank. Gdzie mogę kupić ten produkt? Czy jest na receptę? ten ****** pewnie wybrałby się do lekarza ale lepiej byłoby jakby można kupić sobie to bez recepty. No i gdzie można to dostać ? W aptekach?

  • Anonim
    gripta
    27 maj 2024

    Penis zawiera ciała jamiste, które napełniają się krwią podczas wzwodu. Penilarge zawiera składniki, które sprawiają,że zwiększa się napływ krwi do ciał jamistych. Tym samym są częściej powiększone,bardziej i powiększają się na stałe. I bez przesady z tą niepewnośćią. Środek nie ma żadnych efektów ubocznych. Penilarge to jedynie ziołowe składniki. Wolisz aby on zdecydował się na operację niż na coś takiego? No nie bądź tutaj śmieszna. Własnie operacja to najgorsze na co można się wybrać. Poza tym w Polsce nie są takie operacje wykonywane i musiałby jechać za granicę i nie wiadomo czy przeprowadziliby mu tam zabieg dobrze.

  • Anonim
    Manianka
    27 maj 2024

    Penis to jest mięsień ?
    Czytałam sobie o penilarge ale czy takie tabletki mogą zdziałac? No niby na stronie jest napisane,że mają takie dobre działanie ale czy rzeczywiście można na nie liczyć ;/ Bo jeśli mam być szczera to nie mam trochę zaufania do tego typu środków. Z drugiej strony przeraża mnie to jego mówienie o operacji

  • Anonim
    gripta
    27 maj 2024

    Jak ma kompleksy na tym punkcie, to niech poczyta sobie o środkach powiększających penisa. Penis jak każdy inny mięsień można oczywiście powiększyć.
    Poczytaj sobie o środku penilarge - skład oraz jak działa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama