Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kompleks małego penisa i operacja

Anonim
Gornicki
Warszawa · Utworzono: 11 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 19 wrz 2023

"Czy ktos z Was równie ma ten kompleks? Sam od jakiegoś czasu zastanawiam sie nawet nad operacją. Mój penis ma 7 cm w stanie wzwodu. Wstyd się nawet rozebrać przed jakąkolwiek dziewczyną ( nigdy nie byłem w tej sytuacji , mam obecnie lęk przed współżyciem mimo że byłem czasami blisko). Mam obecnie 21 lat tak wiec penis raczej nie urośnie. Moje całe życie to porażka.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Gornicki
    19 wrz 2023

    Kupiłem sobie to penilarge Od dziś zaczynam kurację. Za jakiś czas odezwę się i napiszę jaki jest był efekt Chcę brać jakieś 3 miesiące, mam nadzieję że jakiś efekt będzie.

  • Anonim
    Juanta
    18 wrz 2023

    Ile trzeba to brać aby był jakiś efekt? I na czym niby polega to powiększanie ? Czy są tam jakieś składniki co zwiększają czy co.... I czy efekt jest stały?

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2023

    O na przykład tutaj kupisz: ********** chociaż powiem Ci,ze są w wielu sklepach internetowych tak więc nie powinno być problemu z kupnem. Najlepiej jest używać razem z kremem. Zawierają same ziołowe składniki no i są dopuszczone przez Krajowy Rejestr Farmaceutyczny a oni jakiegoś ***** na pewno by nie dopuścili do użytku tak więc spokojnie możesz się nad tym zastanowić.

  • Anonim
    dodon
    14 wrz 2023

    A czy te tabletki są bezpieczne dla zdrowia? Ile to kosztuje i gdzie ewentualnie można to kupić?

    Jest jakaś opcja aby zapoznać się ze składem?

  • Anonim
    mborkowski
    12 wrz 2023

    Oj wiesz za wesoło to nie jest ale mówi się,że bardziej dla dzeiwczyn liczy się technika no i dziewczynę można zaspokoić na wiele różnych sposobów. Ja również jestem po kuracji tabletkami. Tymi samymi o których tutaj pisze kolega. Trzeba brać regularnie 3 miesiące. Codziennie pamiętać o tabletce bo czytałem,żę jak się zapomina to można nie uzyskać praktycznie żadnego efektu. W 1 miesiacu były jedynie częstsze erekcje. Po 3 miesiacach było powiększenie. U mnie 2,5 cm. W obwodzie prawie 3 cm .

  • Anonim
    Gornicki
    12 wrz 2023

    Nie chcę iść do psychologa. Problem nie leży w psychice ale w wielkości. Bo raczej nie powiecie,że te 7 cm to jest dużo co?
    Pompek nie próbowałem . Nie chcę bo boję się ,że coś sobie uszkodzę. Czy te tabletki są drogie? I ile trzeba to brać aby był jakiś efekt?

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    11 wrz 2023

    Przestań chłopie tak narzekać i musisz się pogodzić z tym,ze nigdy nie będziesz miał jakiegoś tam bardziej okazałego pytonga. Możesz go powiększyć za to o te 3-4 cm. W sieci są ćwiczenia, możesz spróbować pompek. No i są takie tabletki Penilarge. To również chłopaki sobie na forach polecaja. Sam brałem , nie ma powiększenia 8 cm jak obiecywali ale 3 cm było na pewno.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama