Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Sztuczna szczęka .

Anonim
Smutnajoanna
Tomaszów Mazowiecki · Utworzono: 14 sie 2023 · Ostatnia odpowiedź 31 sty 2024

Dzień dobry, mam 40 lat i zeby w strasznym stanie. Jestem załamana już mam problem z jedzeniem . Zawsze miałam słabe żeby ale po 3 ciąży całkowicie się popsuły Nie mam pieniędzy na leczenie i bardzo się wstydzę iść do dentysty. Czy w okolicach Tomaszowa mazowieckiego/ łodzi znajdę jakiegoś stomatologa gdzie nie bede że wstydu zapadać się pod ziemię i zrobię sztuczna szczęke . Najlepiej NFZ albo system ratalny

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    olkas
    31 sty 2024

    Miałam podobny problem, tylko że ja jestem z Krakowa. Trafiłam do świetnego dentysty dr Adama Balczyńskiego, chirurg dentystyczny. Uratował moje zęby. Także, wszystkim z Krakowa i okolic polecam tego doktora.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    14 sie 2023
    Najlepszy komentarz

    Proszę się nie wstydzić stomatologa. Chyba większy wstyd jest na co dzień....albo dopiero będzie jak Pani nic z tym nie zrobi. Nie ma co czekać, bo później może być trudniej doprowadzić zęby do ładnego stanu, bo np. nie będzie na czym zaczepić "nowych zębów".

    Nie jestem z okolicy więc nikogo nie polecę niestety. Może najpierw konsultacje w kilku miejscach i zobaczy Pani co proponują. Trzymam kciuki :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama