Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi w Rzeszowie

Anonim
JOWITA143
Rzeszów · Utworzono: 5 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 6 wrz 2022

Witam, jestem tu pierwszy raz. Zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. Kogo polecacie w Rzeszowie, jakiego lekarza i klinikę? Czytałam, że w Profamilia, na Moniuszki, i La Perla wykonują takie zabiegi. Z góry dzięki!


35 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    6 wrz 2022

    Igaa- trzeba je wypełnić i będzie cudnie😁

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    6 wrz 2022

    Noszę 65C, ale po ciąży i karmieniu mam za dużo luzu w miseczce. Muszę się wybrać na konsultację do Pani Dr i to mi pewnie pomoże podjąć decyzję.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    5 wrz 2022
    Najlepszy komentarz

    Igaa - robiła ze mną dziewczyna z sali, też u Karoliny, zadowolona, miałam z nią kontakt. Ale i tak musisz sama zdecydować. Startujesz z jakiego rozmiaru?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 wrz 2022

    Może któraś jeszcze robiła w Rzeszowie i chciałaby się podzielić opinią na temat swojego lekarza?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    2 wrz 2022

    Martabarska - nie mam jeszcze. Zastanawiam się czy dr Karolina Małek-Stelmachowdka, czy dr Justyna Jończyk. Potrzebuję kogoś kto podchodzi bardzo indywidualnie. Jak się ma 70 cm pod biustem to nie wszystko pasuje ;)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    1 wrz 2022

    Igaa - masz już lekarza?😊

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    21 sie 2022

    Można tu jakoś na prv napisać? Nie chciałabym o tym tak na forum. Bo lekarz może nie jest zły, ale akurat we mnie nie wzbudził zaufania na tyle żeby się zdecydować. Więc szukam dalej :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    21 sie 2022

    Igaa jaki implant Ci proponują? u kogo już byłaś? Pytam z ciekawości😉

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    21 sie 2022

    Dziękuję za zdjęcie i opis Twoich implantów. Nie słyszałam o tej metodzie dual-plane, muszę dopytać lekarza czy w mojej sytuacji tak można. Bez efektu push-up na pewno wygląda bardziej naturalnie. Pewnie też bym tak wolała. Byłam już na trzech konsultacjach, ale u innego lekarza, poza Rzeszowem.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    21 sie 2022

    Igaa-sredni profil mentor xtra m+ 350 , jak widać brak push up, ze względu na wiek 50- wyglądałabym śmiesznie wg mnie

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    21 sie 2022

    Igaa- ja mam metodą dual-plane, czyli część pod mięsień część pod gruczoł. Byłaś już na 1konsultacji?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    19 sie 2022

    Martabarska - dziękuję za odpowiedź :) Właśnie nie mogę wejść na Twój profil, mam info, że profil jest prywatny. A masz implanty pod mięsień? Bo ja tak muszę mieć, bo jestem zbyt chuda i to odcinanie mięśnia od kości mnie najbardziej przeraża, bo to przecież tak już zostaje. Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze poszło :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    17 sie 2022

    Igaa - ona ma instagrama i fb ,tam też prezentuje swoją prace. Wszystko przebiegło dobrze, bez komplikacji. Tylko ten ból nie do zniesienia. Jestem 10 miesięcy po zabiegu i nadal jest wszystko ok.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    17 sie 2022

    Igaa - ja miałam u niej robione. Popatrz na inne dyskusje na moim profilu tam znajdziesz moje zdjęcia :)

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    16 sie 2022

    Cześć Dziewczyny. Czy któraś z Was mogłaby się podzielić efektami operacji u dr Karoliny Małek-Stelmachowskiej? Wszystko przebiegło pomyślnie? Zastanawiam się nad wyborem chirurga w Rzeszowie.

  • Anonim
    Kasiadrozd
    8 lip 2022

    RomaWojciechowska nie ma co mówić o rozmiarach bo u każdej z nas wychodzi inaczej. Polecam przejść się do niego na konsultację i zobaczyć co ci dobierze. Lekarz super godny polecenia.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    8 cze 2022

    Hej dziewczyny czy możecie napisać jakie macie implanty i jakie wymiary? Ja czekam na operację u tego lekarza i jestem niesamowicie podekscytowana i zestresowana jednocześnie. Wiem, że wszystko powinno dobrze pójść, bo dużo z Was jest po operacji u niego i piszecie, że jesteście bardzo zadowolone, ale stres mimo wszystko jest, że moje ciało coś pokrzyżuje :(

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    xxxmartaxxx wow, ale szybko poszło i chyba nawet tak lepiej niż zastanawiać się miesiącami czy latami. Tylko więcej stresu. Napisz proszę jaką metodę wybrałaś czy miałaś implant wkładany przez pachę czy może tradycyjnie? Jak się czujesz teraz? Wszystko w porządku? Jesteś zadowolona?

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    xxxmartaxxx a co sprawiło, że wybrałaś doktora Dominika?

  • Anonim
    mamakornelki
    7 mar 2022

    xxxmartaxxx a jakie teraz ma mniej więcej terminy? Długo trzeba czekać do doktora Dominika ? Ja zbieram i zbieram kaskę i potem okaże się, że jeszcze będę musiała czekać na swoją kolej kolejny czas. Może umówię się lepiej na konsultację do niego i zobaczę co mi powie i wtedy dozbieram hmm ? Nie mogę się doczekać, aż będę miała takie piękne piersi jak Wy :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama