Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi - dr Zbigniew Łucki (Katowice)

Anonim
sunshi
Katowice · Utworzono: 14 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2024

Cześć dziewczyny, Czy któraś z was powiększała piersi u dr Zbigniewa Łuckiego? Lub wykonywała jakikolwiek inny zabieg u Pana doktora? Jestem zainteresowana właśnie tym specjalistą, jednak w internecie jest niewiele opinii (jest także kilka negatywnych, co trochę mnie niepokoi).

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Unicorn
    19 mar 2024

    Polecam! Specjalista, który świetnie doradzi i dba o pacjentkę w rekonwalescencji. Jestem po zabiegu, zero środków przeciwbólowych a efekt bardzo naturalny

  • Anonim
    Aniatg
    12 paź 2023

    Ja również jestem zainteresowana opiniami na temat tego dr bo ma korzystne ceny...

  • Anonim
    KaroKaro
    27 maj 2023

    MariaJawor i jaki efekt? Jesteś zadowolona z pracy doktora Łuckiego?

  • Anonim
    MariaJawor
    8 lip 2022

    Kasiadrozd ja już przełamałam się i wybrałam go. Czuję, że to dobra decyzja. Jestem podekscytowana operacja już niebawem, nie mogę się doczekać :)

  • Anonim
    Kasiadrozd
    8 lip 2022

    MariaJawor miałam ten sam dylemat bo opinie tutaj na forum bardzo dobre ma, ale nie widziałam żadnej pracy na żywo. Dziewczyny wysyłały zdjęcia ale wiadomo że zawsze to inaczej. Mimo wszystko zaufałam opiniom i jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    MariaJawor
    7 kwi 2022

    klaudiaBro, a dlaczego zdecydowałaś się na doktora Dominika? Ze względu na opinie dobre czy może też znasz kogoś kto miał operację u niego? Też czytam opinie i faktycznie super, ale żałuję, że na żywo nie mogę u kogoś zobaczyć :)

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Myślałam o nim, ale po zebraniu informacji zdecyduje się raczej na dr Dominika Boligłowę, bo dużo dziewczyn jest zadowolonych i piszą, że opieka dobra.

  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    14 wrz 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć, ja byłam u Pana doktora na konsultacji w sprawie powiększenia piersi półtora roku temu, ale w placówce w Będzinie. Po samej wizycie byłam zadowolona, ceny też miał dość niskie. Ale byłam jeszcze u 2 innych lekarzy na konsultacji i w sumie w ostatecznym rozliczeniu wyszedł z nich najgorzej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama