Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszanie piersi w Krakowie - polecani lekarze

Anonim
katia80
Warszawa · Utworzono: 16 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2022

Hej kochane! Jestem zdecydowana na operację, ale jeszcze szukam specjalisty. Kogo polecacie w Krakowie? Zależy mi na ładnych, proporcjonalnych do mojego ciała piersiach ;) Na razie odwiedziłam jednego specjalistę, ale chyba pójdę na kilka konsultacji, zanim wybiorę ostatecznie.

Proszę o pomoc i polecenia

40 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    DagmaraPisarz
    8 lip 2022

    Zgadzam się z dziewczynami. Lekarz jest niesamowity. Ogrom wiedzy i doświadczenie. Widać, że to jego pasja.

  • Anonim
    Kasiadrozd
    8 lip 2022

    Dominik Boliglowa. Zdecydowanie moim zdaniem dobry wybór.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    9 cze 2022

    Hej dziewczyny ja jestem świeżo po operacji u niego. Powiem tak, więcej się bałam niż trzeba było. Na ten moment czuję się dobrze. Operację przeszłam też bez problemów. Nie jest to najprzyjemniejsza rzecz w życiu, ale moim zdaniem warto. Ból do zniesienia. Jak będę mogła to na pewno wrzucę zdjęcie blizn. Z wyboru lekarza jestem bardzo zadowolona. Z metody przez pachę również.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    8 cze 2022

    Ja też bardzo proszę o zdjęcia blizn pod pachą sama jestem zdecydowana na tę metodę.

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    Dziewczyny czy możecie się pochwalić Waszymi bliznami pod pachą? Chciałabym powiększyć piersi i zastanawiam się nad tą metodą i tym lekarzem.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    DariaL też się nad nim zastanawiałam, myślę, że jest wiele dobrych lekarzy, jednak zdecydowałam się na dr Dominika właśnie ze względu na tą metodę i na to, że zależało mi na bardzo naturalnym efekcie.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    Wybrałam metodę włożenia implantów przez pachę i bliznę malutką mam pod pachą oczywiście.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    Dziewczyny ja tyle się zastanawiałam, a pewnego dnia stwierdziłam, że im dłużej się zastanawiam tym bardziej się boję, i zadzwoniłam o najbliższy termin i akurat pacjentka zachorowała i się zwolnił, a że nie pracuję to stwierdziłam, że teraz albo nigdy :) Jestem już po operacji u dr Dominika i dochodzę do siebie :) Cała opieka super :) Ból nie jest tragiczny, a z tego co widziałam to moja blizna już teraz dobrze wygląda, więc nie obawiam się, że będzie gorzej :)

  • Anonim
    DariaL
    12 kwi 2022

    Moim zdaniem najlepszy jest Rafał Pabiańczyk. Powiększyłam sobie u niego piersi jakiś czas temu w SCM clinic w Krakowie. Pan doktor jest świetny, bardzo konkrety, widać że ma doświadczenie w temacie i potrafi doradzić. Z efektu jestem bardzo zadowolona, bo choć powiększyłam piersi aż o 2 rozmiary to i tak wszystko wygląda bardzo naturalnie, a ja się czuję świetnie.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 kwi 2022

    Blizny jak dla mnie praktycznie nie ma, ale same zobaczycie :) Efekt jest tak naturalny, że aż nie do wiary :)

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Ja też poproszę o foto jeżeli jest szansa :) Czytałam, że blizna jest malutka i niewidoczna co bardzo by mi odpowiadało.

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Hej dziewczyny :) Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu myślę nad operacją i powoli ją planuję. Czy możecie mi napisać coś o tej metodzie powiększania piersi przez pachę, która z Was robiła i jakie odczucia? Czy jest jakaś różnica w dochodzeniu do siebie? Widzę, że IdaSzczepaniec robiłaś w Krakowie u dr Dominika, o którym myślałam. Jeszcze nie byłam na konsultacji, ale do niego wybiorę się na pewno.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    5 kwi 2022

    xxxmartaxxx możesz napisać coś więcej o tej metodzie przez pachę, którą u niego robiłaś? Jest szansa na zdjęcie blizny?

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 mar 2022

    KamilaNowak1 :) Ja jestem niesamowicie zadowolona z efektu u tego lekarza. Nie wierzyłam, że mogę osiągnąć aż taki efekt zadowolenia. Boję się, że w takim tempie będę chciała poprawić więcej rzeczy :)

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    Anonim zgadzam się z Tobą, dla mnie najmniej widoczna blizna to również priorytet więc chciałabym albo powiększyć i nie mieć tej blizny widocznej, albo w ogóle robić nie będę. Wybór padł na tego lekarza, bo czytałam właśnie, że ta metoda przezpachowa, którą wykonuje pozwala nie mieć widocznie blizny, a w moim przypadku blizna pod piersiami nie przejdzie wizualnie.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    Będę też wdzięczna za zdjęcia blizn pod pachą, bo taka metoda najbardziej mnie interesuje. Chciałabym zobaczyć czy są naprawdę tak niewidoczne jak wszystkie dziewczyny tu piszą.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    Hej dziewczyny, mam prośbę czy któraś z Was mogłaby mi przesłać zdjęcia po powiększaniu u doktora Dominika? Widzę pozytywne komentarze, które piszecie i przekonuje mnie to, ale chciałabym też zobaczyć efekty Wasze. Jeżeli to dla Was nie problem to bardzo mi zależy, Będę wdzięczna za każde zdjęcie.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    3 lut 2022

    Też Wam polecam przez pachę u niego zrobić. RomaWojciechowska nie zdążyłaś mi odpisać jaką metodą miałaś robioną, a ja już jestem po od tego czasu, poszłam za ciosem, pomyślałam nowy rok nowa ja, a że przez covida naprawdę teraz łatwo się wbić na kogoś miejsce, to ja już jestem po i dochodzę do siebie :)

  • Anonim
    TamaraSkawska
    2 lut 2022

    Anonim to prawda blizny malutkie jakby ich nie było, metoda godna polecenia

  • Anonim
    TamaraSkawska
    2 lut 2022

    Ja Ci mogę wysłać foty, ale na maila podaj adres chętnie się podzielę :) Ogólnie dla mnie super, cała otoczka i to, że kontakt po operacji bardzo dobry, to dla mnie ważna sprawa była, bo się martwiłam, ale nie było czym. Piersi idealne, lepszych sobie wymarzyć nie mogłam :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama