Płyn w piersi po inolantach

Anonim
WiolettaLiszewska
Warszawa · Utworzono: 6 cze 2024 · Ostatnia odpowiedź 26 sie 2024

Witam proszę o informację ci dalej najlepiej robić bo mam płyn po implantach.jestem 2 tygodnie po operacji Po wizycie u operatora naciął mi Blizne ,płyn cieknie i antybiotyki na 7 dni .co wam pomogło ?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Blanka2311
    26 sie 2024

    Mi lekarz zalecił smarowanie maścią z jodem. Rana wygląda troszkę lepiej ale dzisiaj miałam dziwne napinanie się mięśnia, coś w stylu przykurczu torebki. Nie wiem czy jest to możliwe 2 tygodnie po operacji korekcyjnej. Jeśli rana się zagoi to oczywiście byłabym bardzo zadowolona, mam nadzieję że nie będzie trzeba wyciągać implantu, nadzieja umiera ostatnia.
    U mnie sytuacja jest więc ciągle niepewna.
    Cieszę się, że u Ciebie ból mniejszy i w końcu przespałaś noc! Masz już wyznaczony termin włożenia implantu czy będziesz to robić na spokojnie?

  • Anonim
    WiolettaLiszewska
    25 sie 2024
    Najlepszy komentarz

    Ból o wiele mniejszy 😅pierwszy raz od 3 miesięcy spałam całą noc.Daj znać jak u Ciebie sytuacja po wyjęciu implanta. Kiedy masz operację?

  • Anonim
    Blanka2311
    24 sie 2024

    Przepraszam, źle doczytałam. Ja też będę starała się po 6 miesiącach włożyć znów implant.
    Jak czujesz się po usunięciu? Ból mniejszy jak po powiększeniu?

  • Anonim
    Blanka2311
    24 sie 2024

    Rozumiem, że drugi implant zostawiłaś? Wiesz kiedy możesz znów wstawić kolejny implant? Dopytuje ponieważ mnie też czeka usunięcie implantu.
    Życzę dużo zdrówka🤩

  • Anonim
    WiolettaLiszewska
    24 sie 2024

    Właśnie wracam z operacji wyjęcia implanta w prawej piersi.pod koniec czerwca miałam ponowne czyszczenie piersi i nic nie pomogło.Antybiotyloyerapia również nie pomogła bo pojawiał się stan zapalny z płynem który wyciekał.Bylam na konsultacji u innego plastyka który powiedział że najlepiej wyjąć bo nie przejdzie.Po 6miesiacach będę miała ponownie włożony implant

  • Anonim
    Blanka2311
    24 sie 2024

    Hey, jak u Ciebie wygląda sytuacja? Mam podobny przypadek, właśnie jestem po drugiej operacji lewej piersi i znów pojawił się stan zapalny rany. Nie wiem co robić.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama