Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

operacje plastyczne piersi wrocław

Anonim
mmalami883
Wrocław · Utworzono: 25 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 mar 2024

Mam do was pytanie o polecenie dobrego chirurga plastycznego we wrocławiu lub okolicach dokładnie chodzi mi o operacje piesi. Podzielcie sie swoimi doświadczeniami i możecie pokazać efekty. Chciałabym tez wiedzieć kogo lepiej unikać. Byłam na jednej konsultacji u doktora który miał same pozytywne opinie a w życiu bym sie nie oddała w jego ręce wiec ciezko wierzyc w te opinie na aplikacjach.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Melke85
    28 mar 2024

    O kurcze, marta wilczyńska też ma dobre opinie.

  • Anonim
    mmalami883
    27 mar 2024

    Od razu chce tez dodać że uwazam ze doktor ma bardzo ładne efekty swoich prac dlatego tez poszłam do niego na konsultacje, nie wątpię ze jest dobrym lekarzem, przeczytałam masę pozytywnych opinii na jego temat. Natomiast to jest poważna operacja i chciałabym mieć zaufanie do lekarza i poczucie ze sie rozumiemy co do efektów zabiegu a niestety tak nie było.

  • Anonim
    mmalami883
    27 mar 2024

    Wlasnie byłam u Jarliskiego i konsultacja z nim mnie abosulutnie nie przekonała ponieważ doktor juz ma swoje lata i bardzo trzęsą mu sie ręce co nie ukrywam trochę mnie wystraszyło. Dodatkowo zdawkowo odpowiadał na moje pytania a kiedy zapytałam o powikłania kazał poczytać na ten temat w domu. Samo dobieranie implantów tez przebiegło dosc dziwnie i sama nawet nie wiem jakie implanty byłby dla mnie dobre ponieważ nie usłyszałam takiej opinii. Wiec dla mnie konsultacja zrodziła więcej pytań niż mialam przed.

  • Anonim
    Melke85
    27 mar 2024

    U kogo byłaś? Jarlinski robi ładne naturalne.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama