Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie

Anonim
ZosiaD33
Kraków · Utworzono: 29 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 1 mar 2024

Jak w tytule. Jestem zdecydowana na operację piersi, ale szukam specjalisty. Proszę o polecenie najlepszego chirurga plastycznego w Krakowie/ Wiem, że wybór jest spory i chciałam poznać Wasze opinie. Z góry dziękuję za pomoc.

21 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Nataliako
    1 mar 2024

    Witam czy po zabiegu korekcij powieki i powiezi jednego oka siniak moze być takze na drugim oku mi tak sie zrobił czy to normalne ?

  • Anonim
    Kasiadrozd
    8 lip 2022

    Dla mnie również najlepszy dr Dominik. Jestem bardzo zadowolona po operacji u niego. Piersi wyglądają wspaniale. Opieka i wrażenia też bardzo fajnie.

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    Hej dziewczyny czy wszystkie robiłyście metodą przez pachę u dr Dominika Boligłowy czy któraś z Was zdecydowała się u niego na metodę tradycyjną cięcie pod piersią?

  • Anonim
    KamilaNowak1
    7 maj 2022

    Dziewczyny ja jestem pół roku po operacji u niego i nie zamieniłabym tego lekarza na nikogo innego. Niesamowity specjalista. Super mi doradził, nie czułam zbytnio strachu, bo czułam, że jestem w dobrych rękach. Teraz pół roku po czuję się jakbym się z nimi urodziła. Naturalne, piękne, blizna zerowa praktycznie pod pachą, nie ma się do czego przyczepić. Kontakt z nim miałam cały czas. Każdej polecam, bo bez wahania zrobiłabym to drugi raz.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    IdaSzczepaniec czytam i faktycznie ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Sama mam dwa typy, ale ten lekarz jest na pierwszym miejscu. Możesz napisać coś więcej jaki rozmiar wybrałaś i jak blizna wygląda? Czy miałaś dużą asymetrię?

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    Jestem po operacji i podpisuję się rękami i nogami :) wspaniały człowiek i fachowiec :) Biust perfekcyjny wyszedł.

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Hej dziewczyny. Dużo pozytywnych opinii o tym lekarzu widzę u Was. Sama jestem prawie zdecydowana na operację u niego, ale jeszcze potrzebuję trochę czasu, jednak to duża zmiana w życiu, a ja mam małe dziecko, które czasem trzeba podnieść i nie wiem jak z tym dam radę.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 mar 2022

    KamilaNowak1 tyle się u mnie zmieniło, że po dłuższym czasie po prostu czuję się jakby były moje od zawsze :) To jedyna różnica, no i brak bólu. Dr Dominik dobrał mi super wielkość implanta więc nie mam żadnego odczucia, że są za duże, albo, że mi przeszkadzają, wręcz przeciwnie uwielbiam je :) A Ty kiedy masz termin?

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    WeronikaDanielowska a jak u Ciebie teraz ? Zmieniło się coś w piersiach? Jak się czujesz? Kamień z serca spada jak widzę takie pozytywne komentarze, że lekarz świetny, efekty super i jeszcze nie czułaś się tragicznie, no żyć nie umierać :) Ja co prawda myślę, że trochę będę musiała pocierpieć przy powrocie do sprawności, bo raczej mój organizm tak wspaniale nie zareaguje, ale kto wie :) Efekt jest najważniejszy, ból i stres miną tak sobie tłumaczę.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    TamaraSkawska jesteś kolejną osobą, która poleca tę metodę i tego lekarza. Kiedy robiłaś operację u doktora Dominika?

  • Anonim
    TamaraSkawska
    3 lut 2022

    JoannaKnapkowska zgadzam się, znajoma zrobiła zwykła metodą i teraz trochę żałuję, jednak ta blizna jest dużo mniejsza, a pod pachą no to już w ogóle jej nie widać. Metoda super, lekarz tak samo.

  • Anonim
    JoannaKnapkowska
    3 lut 2022

    Przezpachowe najlepsze, zgadzam się w stu procentach.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    3 lut 2022
    Najlepszy komentarz

    Dziewczyny ja już jestem po operacji. Bolało bardzo zwłaszcza jak znieczulenie zaczęło schodzić. Ciężko się śpi na początku, duży dyskomfort jak dla mnie, ale jak zobaczyłam pierwsze efekty to stwierdziłam, że warto. Jest super, będzie z dnia na dzień jeszcze lepiej. Lekarza też bym nie zamieniła na innego nigdy w życiu. Teraz myślę nad powiekami :)

  • Anonim
    TamaraSkawska
    2 lut 2022

    xxxmartaxxx dokładnie, zgadzam się w stu procentach wielkość dobierzesz zawsze do siebie do doktorem, a wykonanie jest jednak na mega poziomie. Brak blizn praktycznie to dla mnie kryterium tego jak świetny jest.

  • Anonim
    TamaraSkawska
    2 lut 2022

    KamaN33 ja osobiście polecam jestem bardzo zadowolona. Wyglądają na żywo tak jak na zdjęciach z insta i fejsa. Są piękne po prostu.

  • Anonim
    KamaN33
    17 sty 2022

    Również dołączam się do prośby o zdjęcia. Czytałam, że jest świetny, ale zbieram informacje aby być w stu procentach pewna. Na instagramie faktycznie wszystko świetnie wygląda. Naturalnie i pięknie.

  • Anonim

    Anonim

    10 sty 2022

    Fajnie dziewczyny, że tak piszecie zwłaszcza, że mam już umówioną operację, bo tak jak pisałam z 3 konsultacji tylko dr Dominik wzbudził we mnie zaufanie i postanowiłam iść za głosem serca. Podeślecie zdjęcia?

  • Anonim
    xxxmartaxxx
    10 sty 2022

    Tak zgadzam się. Efekt bardzo naturalny wyszedł, mi akurat na tym zależało dość mocno. Nie chodzi o to czy małe czy duże, bo to już każda z nas sobie wybiera jak jej pasuje, ale właśnie o to żeby wyglądały jak prawdziwe jakie by nie były :) Moim zdaniem jest w tym super :) Ja jestem już po operacji i nie mogę się nadziwić jak wyszło :)

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    14 gru 2021

    RomaWojciechowska daj znać kiedy będziesz po. Też jestem zainteresowana tym lekarzem. Przez pachę ponoć przepiękny efekt wychodzi i bardzo naturalny bez blizny. Ty robisz tą metoda czy inną? Daj znać co wybrałaś.

  • Anonim

    Anonim

    14 gru 2021

    Ja dopiero po operacji będę mogła coś więcej powiedzieć, ale na ten moment po konsultacji też tylko jego bym poleciła. Byłam na 3 i on jedyny zrobił na mnie pozytywne wrażenie i wzbudził zaufanie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama