Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kraków - który specjalista do korekcji nosa?

Anonim
Ol227
Kraków · Utworzono: 15 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2022

Cześć! Od 10 lat zastanawiam się nad operacją nosa. Mam wrażenie, że po tylu latach ten kompleks mi nie przejdzie, więc w końcu postanowiłam, że umówię wizytę u specjalisty. W internecie przeczytałam, że doktorzy: Dominik K. Boligłowa i Marek Ciesiński są jednymi z najlepszych. Czy ktoś z was miał zabieg u któregoś z tych specjalistów? Który jest lepszy? Lub może polecacie kogoś innego w Małopolsce? Dziękuje!

30 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    DagmaraPisarz
    8 lip 2022

    Dominik Boliglowa bez wątpienia w Krakowie najlepszy.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    9 cze 2022

    RomaWojciechowska będzie dobrze. Jestem przekonana. Ja się zdecydowałam na tego lekarza i nie żałuję. Jestem tydzień po operacji i czuję się w porządku. Efekt, który widziałam już teraz jest dla mnie zadowalający. Czekam jeszcze na ostateczny rezultat i się przyzwyczajam, ale zdecydowanie poleciłabym go innym.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    8 cze 2022

    Dominika K wybrałam na operację piersi. Mam już termin i czekam z niecierpliwością. Zrobiłam research i jestem dobrej myśli. Ma super opinie tutaj.

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    IdaSzczepaniec jak się czujesz po operacji u dr Dominika? Nadal wszystko w porządku? Czy mogłabyś wysłać zdjęcia blizn jak teraz wyglądają? Czytałam, że bardzo szybko blizna jest mało widoczna. Jestem w trakcie wyboru lekarza i bardzo będę wdzięczna za odpowiedź.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    7 maj 2022

    Dziewczyny ja jestem pół roku po i to co mogę powiedzieć to tak fakt bardzo dobra opieka przed, po i w trakcie oczywiście. Dwa niestety ból zależy od organizmu, ja miałam metodę przez pachę i swoje wycierpiałam, ale warto było, bo już tego bólu praktycznie nie pamiętam, a piersi są przepiękne. Trzy warto słuchać dr Dominika co do rozmiaru, bo ona naprawdę chce dla pacjentki jak najlepiej i ma niesamowite poczucie estetyki.

  • Anonim
    Ewa_Kami_ska1
    7 maj 2022

    IdaSzczepaniec to co piszesz jest naprawdę pocieszające. Opieka jest bardzo ważna. To, że można na niego liczyć po operacji to dla mnie priorytet tak samo jak świetne efekty. Bardzo się tego boję i dlatego go wybrałam. Widzę, że ma dobre opinie i każda dziewczyna pisze, że czuła się zaopiekowana.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    Właśnie też to zauważyłam, że większość jego pacjentek zdecydowanie korzystała z metody przez pachę. Sama się nad nią zastanawiam, ale dla mnie to czarna magia :) Widziałam u jednej dziewczyny realne zdjęcia i wydaje się być extra. Czy to możliwe, że dzięki temu krócej do siebie dochodziła? Piersi wyglądały naprawdę super.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    TamaraSkawska też tak uważam. Dla mnie ta opieka zwłaszcza po operacji miała ogromne znaczenie. Bałam się komplikacji i chciałam czuć, że będę mogła liczyć na lekarza gdyby się coś działo. Na szczęście wszystko było i jest w porządku, a jak miałam kilka pytań to odebrał telefon i wszystko mi cierpliwie wytłumaczył.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    KlaudiaBro trzeba dzwonić i się umawiać, ja miałam mega szczęście zadzwoniłam zaraz po tym jak pacjentka się rozchorowała i musiała przełożyć termin i udało mi się wbić na jej miejsce. To była moja najlepsza decyzja, ale wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na coś takiego, jak akurat obecnie nie pracuję więc nie miałam z tym problemu.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    KlaudiaBro metoda przez pachę to jakiś totalny sztos. Po 2 tygodniach już widać jak mała i niewidoczna jest blizna. Polecam Ci naprawdę.

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Dziewczyny, a jak z terminami na konsultację i operację do dr Dominika ciężko czy jest ok?

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    Co znajdę jakiś wątek to dużo z Was poleca tą metodę przezpachową. Szczerze mówiąc nie myślałam o niej, ale widzę, że dużo dziewczyn pisze, że jest fantastyczna. Samej zależy mi na małej bliźnie i szybkim powrocie do zdrowia, więc wydaję się być to dobra opcja. No nic muszę się do niego umówić na konsultacje.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 mar 2022

    mamakornelki super, że się w końcu zdecydowałaś, a jaką metodę wybrałaś? Przez pachę?

  • Anonim
    mamakornelki
    7 mar 2022

    Ja wybieram się na powiększanie piersi, ale też czytałam chyba wszędzie, że dr Dominik super jest jeżeli chodzi o nosy.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    Sama jeszcze szukam i czytam o nim żeby być pewna.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    Ja sie wybieram do doktora Dominika, ale w sprawie biustu. Opinie ma super.

  • Anonim
    KamilaNowak1
    6 mar 2022

    KamaN33 i jak zdecydowałaś się na operację u doktora dominika?

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    3 lut 2022

    Dominik K. rewelacyjny

  • Anonim
    TamaraSkawska
    2 lut 2022

    KamaN33 chyba chodziło Ci o jak z kontaktem hehehhe :) Super, cały czas. Zero olewki, że już po operacji. Świetna opieka.

  • Anonim
    KamaN33
    17 sty 2022

    xxxmartaxxx a jak z piękna po operacji u doktora Dominika? Również tak świetnie jak w przed i w trakcie? Jestem zdecydowana na niego w 99 procentach 😊 Szukam jeszcze opinii, żeby przypieczętować wybór 😊

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama