Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty piersi Allergan

Anonim
Rsk
Legnica · Utworzono: 7 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 12 mar 2023

Dzień dobry, W kwietniu 2013 r. Miałam zabieg chirurgiczny powiększenia obu piersi. Obecnie mam 46 lat i zmagam się że złym samopoczuciem. Wyczytałam, że implanty teksturowane firmy Allergan zostały wycofane. Otrzymałam z kliniki tylko program gwarancyjny i etykiety identyfikacyjne implantu inspiracje tsx Allergan Ref N-TSX375 Lot 2408834 SN 18262167 Nie ma tu informacji czy jest implant gładki czy teksturowany.. . Jestem często śpiąca, zmęczona. Mam problemy z oddychaniem, wys ciśnienie, wys kreatynina, wahające się scr od 44 do 67,4. Dimer 864 po tygodniu 1390. Gdzieś jest stan zapalny i nikt nie potrafi go zdiagnozowac. Choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Jestem pod stała kontrola Gastrologa. Proszę mi powiedzieć czy te objawy moga wskazywać że przyczyną moich dziwnych objawów są implanty. Piersi nie zmieniły rozmiaru, nic mnie nie boli, nie przeszkadza. Robię usg, 2tyg temu prześwietlenie klatki piersiowejrtg Nic nie wykazalo badanie w trybie ostrodyzurowym. Linijne zrosty /zmiany włókniste nadprzeponowo po str lewej. Pola płucne obustronnie bez uchwytnych zmian ogniskowych i zapalnych. Cień serca i dużych naczyń w formie. Potem zrobiono mi TK angio tętnic płucnych z kontrastem i wszystko Oki. Jestem odsyłana od lekarza do lekarza. Nikt nie potrafi mi pomóc. Proszę mi powiedzieć czy mogę mieć te objawy przez implanty,? Gdzie się udać, aby mnie dobrze zdiagnozowano. Dziekuje

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Rsk
    12 mar 2023

    Na chwilę obecną jestem na nie... Owszem chciałabym bardzo, ale patrząc ile przeszłam jak się namęczyłam... To raczej nie. Skoro organizm odrzucił raz... Zrobi to ponownie z tego co wiem.

  • Anonim
    hortensja
    11 mar 2023

    Masz racje, przejrzałam też już chyba wszystko, ja się boje najgorszego. Choć lekarz mnie uspokaja. Będziesz myślała o kolejnych implantach ?

  • Anonim
    Rsk
    11 mar 2023

    Tak... Nie chcę tego dziadostwa mieć. Owszem byłam i jestem mega zadowolona z piersi, ale nie sądziłam, że Dr wczepi mi takie dziadostwo... Kilka lat temu może były Oki... Ja przez przypadek się dowiedziałam, że Allergan jest wycofany. Wogole nie kojarzyłam moich dolegliwości z implantami. I mam tylko mały żal... Do kliniki bo wszczepić wszyscy mili ale przykre, że nikt nie zadzwonił mnie poinformować... Chociaż proszę się zbadać, kontrolować, a dla bezpieczeństwa wymienić. Francja, USA wszystko usunęły, a my jak zwykle Polacy radź sobie sama

  • Anonim
    hortensja
    11 mar 2023

    Tak będzie jak piszesz, rozmawiałam już z chirurgiem, jestem pełna strachu. A Ty wyjmujesz?

  • Anonim
    Rsk
    11 mar 2023

    Odp Ci pod Twoim zapytaniem, ale leczenie tu nic da. Usuwaj to jak najszybciej...

  • Anonim
    hortensja
    11 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Hej, też mam te implanty, minęło 14 lat. Mam też obecnie płyn w piersi, czekam na rezonans. Jakie decyzje u Ciebie?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2023

    Od razu usunelabym te implanty i to najlepiej pare lat temu!! Koniecznie kochana podejmij sie jak najszybciej usunieciu! wlasnie to jest dla nich typowe, ze nic ci nigdzie nie pokaze na badaniach a one sa czesto powodem! Ogolnie tej marki nigdy bym sobie juz wlozyc nie pozwolila!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama