Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty łydek czy warto?

Anonim
Lunka
Warszawa · Utworzono: 30 cze 2021 · Ostatnia odpowiedź 1 lip 2021

Witam, Mam krzywe nogi od kolan w dół. Uda nawet ok. Przerwa pomiędzy nogami jest dość spora. Mam jakby niewyksztalcony mięsień brzuchaty łydki. Myślałam nad operacją wstawienia implantów. Boję się komplikacji. Ale mam prawie 40 lat i marzę o chodzeniu w sukienkach. Czy warto podjąć ryzyko, aby poczuć się kobietą? Jakiego lekarza polecacie w Warszawie? Czy wystąpiły u Was jakieś komplikacje?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Ko_ola
    1 lip 2021

    Hej, mam dokładnie tak samo, albo nawet jeszcze mniej w okolicach łydek. Kiedy przytyję, powiększa się wszystko poza łydkami, wygląda to nieszczególnie. Chyba z wiekiem przyzwyczaiłam się do tego. Nigdy nie mogłam kupić dopasowanych kozaczków, zawsze wszystko odstaje 🤦‍♀️ Staram się ćwiczyć nogi, skupiając się na dolnych partiach. O implantach nigdy nie myślałam, kiedyś miałam straszne kompleksy na punkcie nóg, teraz mam 37 lat i chyba już tak mi to nie przeszkadza...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama