Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Arsestetica Dr Wojciech Rybak Wrocław opinie

Anonim
Samusaaa
Wrocław · Utworzono: 26 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 28 sty 2022

Hej dziewczyny. Czy któraś robiła sobie piersi u Dr Wojciecha Rybaka? Czy miałyście robiony obraz piersi, wizualizację po zabiegu systemem VECTRA? Byłam u dra B. na konsultacji i zmarnowane pieniądze... zastanawiam się nad Arsestetica.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    SandraO
    28 sty 2022

    Robiłam piersi u doktora Rybaka we wrześniu 2021. Jestem bardzo zadowolona. Miałam wizualizację i muszę przyznać jak koleżanka niżej że zobaczenie przybliżonych efektów jest bardzo pomocne. Ja chciałam żeby efekt był naturalny. No i udało się taki osiągnać.

  • Anonim
    kmiecikowa
    8 gru 2020

    Hej Samusaaa,
    Robiłam piersi u doktora Rybaka we Wro. Pół roku temu. Miałam wizualizację na vectrze. Jest to bardzo pomocne, osobiście utwierdziłam się w tym, że chcę anatomiczny implant. Miałam tylko dylemat co do rozmiaru. Doktor pokazał mi kilka opcji. Ja w głowie miałam już obraz tego, co chcę osiągnąć, a vectra to tylko potwierdziła. Zdjęcie wygląda jak prawdziwe, więc to jest super. Efekt zabiegu jest taki, jaki chciałam, więc to jest dla mnie najważniejsze. Ja przed zdecydowaniem się na zabieg u Rybaka byłam jeszcze na 3 innych konsultacjach, także nie jesteś sama :)

  • Anonim
    zoja864006
    26 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    We Wrocławiu polecam dr Jarlińskiego - robi fajne naturalne piersi, wzbudził moje zaufanie, ale nie robi Ergonomixów. Bardzo konkretny też był dr Chalcarz - przyjmuje co 2 tygodnie w Chiroplastica.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama