Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Laserowe usuwanie żylaków EVLT - krwiaki i bolesność tydzień po zabiegu

Anonim
ZOJA505270
Kraków · Utworzono: 18 maj 2017 · Ostatnia odpowiedź 13 mar 2023

Laserowe usuwanie żylaków EVLTWitam, jestem dokładnie tydzień po zabiegu EVLT żyły odpiszczelowej w obu nogach. Trochę martwi mnie ogromny ból przy chodzeniu, czuję potworne ciągnięcie, czasami mrowienie, nie mogę się wyprostować bo tak ciągnie w związku z tym po 20min spokojnego spaceru koszmarnie boli kręgosłup. Jak siadam po takim chodzeniu czuję jakby pieczenie, mrowienie. W dwóch miejscach mam krwiaki, które są bardzo twarde. Zaczynam się martwić, że coś poszło nie tak... Dodatkowo martwi mnie jakieś włókno, delikatna niteczka wychodząca właściwie z każdego nacięcia. Na kontrolę mam przyjść dopiero po miesiącu od zabiegu, czyli za 3 tyg. Proszę o pomoc! Pozdrawiam, ZOJA

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    WiolaRuszczak
    13 mar 2023

    Akurat mój znajomy też miał duży problem z żylakami kończyn dolnych. Postanowił w końcu zapisać się do Olmedical gdzie doktor Miłosz Bednarczyk przygotował go profesjonalnie do całego zabiegu i jeśli chodzi o operację to nie było żadnych komplikacji. Teraz jest już wszystko ok, po żylakach ani śladu

  • Anonim
    H_anna
    11 sty 2020

    Witam Panią, czy jest możliwość żeby odpowiedziała Pani jak się skończyło u Pani z rekonwalescencja po zabiegu evlt. Mam podobne objawy i jestem załamana tym ile to może jeszcze potrwać :(

  • Lek. med. Jan Bujok

    · 6 wrz 2018
    Najlepszy komentarz

    Witam, nie jest to typowy objaw w okresie rekonwalescencji po EVLT, jednak najczęściej nie jest objawem, który powinien niepokoić. Z reguły takie objawy są związane z reakcją tkanek na wchłaniające się krwiaki, może jednak wystąpić również podczas nadkażenia miejsca operowanego. Objawy mogą się utrzymywać 2-3 tygodnie (zależnie od przyczyny), a dokładną diagnozę umożliwia badanie USG. Najbezpieczniej jest zgłosić się na wizytę kontrolną wcześniej do lekarza, który wykonywał zabieg

  • Anonim
    ZOJA505270
    18 maj 2017

    zoja

  • Anonim
    Zuza191983
    Użytkownik wyróżniony
    18 maj 2017

    Cześć ZOJA,
    w takiej sytuacji powinnaś skontaktować sie z lekarzem, który zabieg wykonywal. Pamietaj, ze on najlepiej wie, jak przebiegala procedura i z jakiego lasera skorzystal. Nie zwlekaj, lekarz sie nie obrazi, ze do niego dzwonisz wczesniej, przeciwnie, bedzie sie cieszyl, ze obdarzylas go zaufaniem.
    Inni lekarze niechetnie doradzaja w takich sytuacjach, nie widza bowiem pacjenta i nie wiedza, jaki byl stan wyjsciowy.

    Napisz, jak sie to wszystko rozwiazalo.

    Trzymam kciuki!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama