Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmiana płci z m/k: co i jak?

Anonim
PaulaBartosz
Legnica · Utworzono: 7 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 27 paź 2022

Witam, od kilku lat o tym myślę, ale lęk przed tym wszystkim zawsze przewyższa, może ktoś miał podobne obawy, ale jakoś przez to przeszedł? Od czego zacząć, co zrobić i gdzie polecacie to zrobić, z góry dziękuję.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MartaOstojska
    27 paź 2022

    Powiem szczerze, czytam to i ... zawsze to było dla mnie dziwne. jest to dla mnie poniekąd niezgdone z naturą, ale.... mimo wszystko jeżeli taka jest Twoja decyzja, to mam nadzieję, ze trafisz na kompetentnych lekarzy. Bezpiecznych zabiegów życzę.

  • Anonim
    DamianOleksiak
    23 wrz 2021
    Najlepszy komentarz

    Cześć, jestem Damian. Byłem Moniką. Zacząłem od konsultacji u seksuologa w Warszawie - Dr Stanisław Dulko. On mnie poprowadził przez pierwsze potrzebne badania - rezonans głowy, badania krwi i diagnozę psychiatryczno-psychologiczną. Wypisuje mi recepty na testosteron. Biorę od 8 miesięcy. Jestem w trakcie składania pozwu do sądu z kancelarią prawniczą. Teraz szukam konsultacji o mastektomię.
    Jeszcze w styczniu tego roku nie uwierzyłbym, że to się tak szybko dzieje. Nie jest to wcale takie trudne i skomplikowane. Trzeba niestety tylko liczyć się z wysokimi kosztami. Jeśli jesteś tego pewna/pewien nie czekaj, działaj póki jeszcze jest to w Polsce jakkolwiek możliwe.

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    9 wrz 2021

    Znajomy leciał do Tajlandii jako 19-latek, a wrócił jako Amanda, operacja kompleksowa, życzę powiedzenia

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama