Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wystająca broda-korekta

Anonim
Pati554481
Wrocław · Utworzono: 17 sie 2017 · Ostatnia odpowiedź 5 lis 2017

Witam, Mam dość wystającą brodę. Staram sie dużo nie uśmiechać, ponieważ mój boczny profil wygląda strasznie. Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje zabieg który nie jest dość bolesny i czy okres rekonwalescencji jest szybki? Na jaką kwotę powinnam się przygotować? Pozdrawiam, P.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Gonnabehappy
    5 lis 2017

    Polemizowałabym

  • Anonim
    Gonnabehappy
    5 lis 2017

    A i jeśli chodzi o Warszawę, to na Wilianowie gabinet ma dr Maciejak (chirurg szczękowy) i jest po prostu rewelacyjny. Polecam

  • Anonim
    Gonnabehappy
    5 lis 2017

    Genioplastyka, bo na sile mogłabyś podciągnąć to pod progenię. Wycina sie kawałek żuchwy w odcinku bródki i zespala specjalnymi śrubami. Przełam ten zabieg tylko ze w druga stronę - powiększałem brodę. Po tygodniu juz śmiało mozesz funkcjonować ale siniaki schodziły mi miesiac z haczykiem. Bólu nie czułam w ogóle, jedynie co to śrubki mogła sprawiać dyskomfort. Zabieg jest refundowany o ile wada jest wyraźna, u ciebie Stety-niestety proporcje sa zachowane i mozesz sie nie załapać, koszta to od 4000 do 7000 zł

  • Lek. med. Janusz Jaworowski

    · 18 sie 2017

    Szanowna Pani,
    Nie ma takich ale zapraszam na konsultację a będzie okazja omówić szczegóły aby łatwiej zrozumieć co i jak można wykonać.
    dr Janusz Jaworowski
    specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
    specjalista chirurgii ogólnej
    i onkologicznej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama