Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Genioplastyka

Anonim
Zebusiek
Szczecin · Utworzono: 6 sie 2012 · Ostatnia odpowiedź 13 kwi 2013

Witam!

Postaram się krótko, mam 16 lat i cofnięty podbródek, co mocno oszpeca moją twarz. Słyszałem o zabiegu zwanym genioplastyką, i tu chciałbym prosić o pomoc. Od czego powinienem zacząć, dokąd pójść w pierwszej kolejności, jak postarać się o te genioplastyke i tak dalej, chciałbym też wiedzieć czy jest to całkowicie refundowane przez NFZ. Wybaczcie że tak chaotycznie, ale piszę z telefonu znajomego.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    arkiza
    13 kwi 2013

    Czy ma Pani Aniu jakieś info zwrotne ?

  • Anonim
    Anna191536
    4 lut 2013
    Najlepszy komentarz

    Przyłączam się do pytania. Ja równiez mam dosyć mocno cofniętą brodę, co bardzo niekorzystnie wygląda zwłaszcza z profilu. Mam 25 lat i chciałabym się dowiedzieć czy genioplastyka jest refundowana przez NFZ i gdzie można poddać się takiej operacji.

  • dr Adam Kruk

    dr Adam Kruk

    · 6 sie 2012

    witam, powinna Pani skończyć 18-20 lat i wówczas najbezpieczniej będzie dla Pani dobrać anatomiczny implant brody bądź dokonać osteotomii brodzi i wysunęcia bloczka kostnego brody do przodu.
    cierpliwości i powodzenia życzę zatem


    dr adam kruk, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i laserowej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama