Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłania po niciach liftingujących COG

Anonim
kiel
Głuszyca · Utworzono: 9 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 25 gru 2022

Witam, szukam lekarza medycyny estetycznej na terenie Wałbrzycha, ewentualnie Wrocławia, który sporządziłby dla mnie opinię na piśmie w celach dowodowych w związku z nieudanym zabiegiem wykonanym przez kosmetologa. Kosmetolog zaaplikował za płytko i za luźno nici liftingujące typu COG i nie potrafi tego naprawić (usunąć). Jedyna propozycja jaka padła ze strony, która wykonała zabieg - to cierpliwość, aż nici same się rozpuszczą, obudują kolagenem i wtedy ma wystąpić też (podobno) efekt liftingu, którego nie uzyskano ani zaraz po zabiegu, jak i do chwili obecnej (aktualnie ok. miesiąc po założeniu nici). Reklamacja została bez odpowiedzi.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Angelikasc3
    25 gru 2022
    Najlepszy komentarz

    Ja także mam powikłania po nici zobacz

  • Anonim
    fili
    8 paź 2022

    Witam napisz jak potoczyła się twoja sytuacja. Ja również mam powikłania po niciach

  • Anonim
    fili
    8 paź 2022

    Witam ja mam powikłania po niciach, czy udało ci się zdobyć opinie innego lekarza

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama