Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nici pdo

Anonim
Olcia88
Wrocław · Utworzono: 20 sie 2018 · Ostatnia odpowiedź 27 sie 2018

Witam czy jest możliwe by poprzez zle zaaplikowanie nici zageszczajacych pdo na podbrodku twarz sciagnela się na dol? po wykonaniu tych nici zmieniły mi się rysy twarzy i tak jakby cała twarz sciagnela w dół.. Na lini rzuchwy mam krzywo a podbrodek i tak został.. Byłam u tego lekarza który mi to robil i powiedział że dobrze wyglądam.. Zrobiła mi się jakby krótsza twarz oraz bardziej okraglejsza..po jakim czasie te nici się rozpuszcza ?czy po ich rozpuszczeniu moja twarz wróci do dawnego wyglądu?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    maria_sikorska612544
    27 sie 2018
    Najlepszy komentarz

    Ile jest lekarzy partaczy. Podaj jego nazwisko ku przestrodze innym

  • Anonim
    Olcia88
    27 sie 2018

    Tak..bo ten lekarz wykonał mi różne zabiegi i każdy źle

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    26 sie 2018

    Ale czy to oznacza ze jesteś niezadowolona z zabiegu?

  • Anonim
    Olcia88
    25 sie 2018

    Witam to jednak nie przyczyna nici tylko botoxu..bo lekarz wykonał mi botox nici itd ..moja twarz się zmienila i myślałam że to przez nici a to najprawdopodobniej przez botox..bo oczy mi zmalaly i mam brwi jakbym była cały czas zdziwiona..jestem już umówiona do lekarza i wszystkiego się dowiem :)

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 25 sie 2018

    Trudno o ocenę na podstawie tego co Pani pisze. Wchłanianie produktu to ok 6m-cy , Ich mechaniczne oddziaływanie nie powinno być aż tak "spektakularne".

  • Lek. med. Małgorzata Ornatowska

    22 sie 2018

    Dzień dobry,

    Nie ma takiej możliwości aby nici PDO, prawdopodobnie screw, ściągnęły twarz w dół. Jeżeli są to nici PDO rewitalizujące to rozpuszczają się po ok. 4 miesiącach.

    Z poważaniem
    lek.med.Małgorzata Ornatowska

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama