Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nici APTOS na chomiku - opinie o zabiegu i lekarce

Anonim
maria_sikorska612544
Warszawa · Utworzono: 1 lip 2018 · Ostatnia odpowiedź 7 lut 2023

Witam, mam mieć robiony zabieg nićmi Aptos u dr. Jędrzejewskiej. Głównie chodzi mi o chomiki oraz poprawienie podcięcia pod broda. Ze ktoś miał taki zabieg najlepiej u tej lekarki? Czy jest zadowolony z efektu? Ogólnie opinie o niciach są kiepskie ale mam nadzieje ze wynika to ze słabego operatora. Wiem ze ta lekarka robi tych nici bardzo dużo i ze z całej Polski przyjeżdzają do niej ludzie. Bardzo proszę o opinie czy ktoś robił sobie u tej Pani aptosy i. Ze po dłuższym czasie był zadowolony z efektów

26 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MarekKonopski
    7 lut 2023

    nici z haczykami robiłam, bałam się, bo opinie są różne, ale zabieg nie był prawie bolesny i efekt jest naturalny, ale ja widzę dużą zmianę, chomiki podciągnęły się i twarz wysmuklała, robiłam w beauty center w szczecinie

  • Anonim
    annie
    18 wrz 2022

    Witam szukam osób, które chciałyby porozmawiać o niciach APTOS wykorzystanych do korekty nosa. Sama jestem ponad pół roku po tym zabiegu (nici stałe, nierozpuszczalne). Z każdym miesiącem w mojej głowie pojawia się coraz więcej pytań, czy była to dobra decyzja. (tych nici nie da się już nigdy usunąć, a przecież mimo tego, że stałe, to efekt jest tylko na kilka lat). Czekam na wiadomości od Was, tych co tak jak ja mieli już ten zabieg, albo mają jakieś pytania przed zabiegiem.

  • Anonim
    Aga1966
    19 lip 2020

    Maria i jak efekt po nocach po tych 2 latach? Bo ja jadę do tej Pani Doktor w sierpniu. Czy jestes zadowolona?

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    1 wrz 2018

    to fakt,efekty po niciach sa kiepskie.Bardziej zalezy od operatora.Bardzo dobry lekarz ,ktory zakladal mi nici to doktor Kępa,po jego niciach widzialam efekty.Jednak lekarz wiecej juz do mnie nie odezwal sie,niewiem dlaczego,pomimo ze wystawilam mu super opinie.Pozdrawiam Andrzeja Kepę.;)

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    1 wrz 2018

    Ni właśnie o to chodzi żeby był zabieg równie skuteczny ale nie tak inwazyjny jak Lifting . Jestem równy miesiąc po zabiegu. Efekt odrobine gorszy niż od razu po śle wcfslszum ciągu jest wspaniałe.

  • Anonim
    emanuela_w403106
    31 sie 2018

    Maria,
    to może dodaj opinę na profil lekarki - i zamieść tam zdjęcia jak to wygląda teraz, potem możesz dodać kolejne jak się to rozwija, fajnie będzie to tak w jednym miejscu potem można odnaleźć i przeczytać :)
    Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    24 sie 2018

    A ty byś chciała żeby zaraz po zabiegu gdzie odpreparowują skórę z połowy twarzy wyglądać jak modelka? To zrozumiałe, że są siniaki, obrzęki, tu nie ma żadnego koszmaru. To szybko mija a po niciach często są deformacje,dołki i zniekształcona twarz i zniknie to dopiero może za rok, to dopiero jest koszmar.
    Ty się ciesz, że miałaś szczęście i wyglądasz dobrze.

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    24 sie 2018

    Jestem na takim innym forum i tam babeczki wklejają swoje zdjęcia jak to wyglada od razu po zabiegu. Nie wyglada to zachęcająco. Myśle ze nici to wielka przyszłość ale to prawda ze b ważne żeby dłużej trzymały. I dopóki trzymają krótko to niestety przegrywają z liftingiem

  • Anonim

    Anonim

    24 sie 2018

    Tych "przypadków" nie ma aż tak dużo, blizny są niewidoczne a lifting to żaden koszmar

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    23 sie 2018

    A zabiegi laserowe na twarz to oszustwo. Ja miałam hi fu to absolutnie nic nie daje - wręcz pogarsza. To powinno byc zabronione i karane

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    23 sie 2018

    Wkleilab zdjęcia żeby pokazać jaki jest efekt ale nie potrafię tego tu zrobić. Zreszta może poczekam bo w sumie 3 tygodnie to trochę za mało . Jeżeli po 3 miesiącach będę miała tak cudowny efekt jak teraz to wkleję zdjęcia.

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    23 sie 2018

    Właśnie wiem i sama jestem w szoku bo efekt jest super. Lekarza wybierałam długo i starannie. Wiem ze większość to partacze. Ale z tym liftingiem to. Twa różnie bo na innym forum są zdjęcia prypadkow to moja buzia wyglada lepiej a o bliznach i skutkach ubocznych liftingu nie wspomnę. Ja wiem ze pewnie co roku,1,5 będę musiała powtarzać ale moim zdaniem jeżeli to będzie tak jak teraz to warto. Bo Lofting to jednak koszmar w porównaniu do tych nici.

  • Anonim

    Anonim

    23 sie 2018

    Po niciach też różne efekty, sama czytałaś o tym. Po liftingu efekt utrzymuje się 10-15 lat.
    Wszystkie zabiegi laserowe czy z nićmi utrzymują się krótko a 2 lata to okres nie najlepszego efektu tylko okres, w którym jeszcze coś widać.
    Miałaś szczęście, że trafiłaś na dobrego lekarza, bo to co opisują kobiety po takim zabiegu często jest przerażające.
    Gratuluję Ci dobrego efektu

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    21 sie 2018

    Ona a po operacji liftingujące myślisz ze ile efekt się utrzyma? Pomijam ze efekty różne . Tu zabieg zdecydowanie mniej inwazyjny

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    21 sie 2018
    Najlepszy komentarz

    Hej dziewczyny zrobiłam ten zabieg. Szok efekt jest wspaniały. Co prawda za dwa dni mina dopiero 3 tygodnie wiec nie chce przechwalić ale to rewolucja. Jak czytam ze kobiety maja takie beznadziejne efekty to nie wiem czy miałam tyle szczęścia ze trafiłam na super lekarkę czy super nici czy moja twarz taka wyjątkowa. Jak ktoś chce to mogę przesłać zdjęcia przed i po. Niestety widzę tu duzo reklamy i nieprawdziwych postów dlatego chce być wiarygodna. Zdjęcia wkleję ale za jakiś czas bo 3 tygodnie to krótko.

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    4 lip 2018

    Wiem -ale dwa lata to już dużo

  • Anonim

    Anonim

    4 lip 2018

    To Ty nawet nie wiesz ,że każde nici to efekt na góra 2 lata?

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    3 lip 2018

    no to bym sie doczekala opinni jak nazwisko przekrecilam. hahahaha sorki raz jeszcze

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    3 lip 2018

    boze sorki oczywiscie bozena jendrysik -sorki za ten blad

  • Anonim
    maria_sikorska612544
    3 lip 2018

    tak podobno tylko Aptosy i silhouette dzialaja.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama