Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting piersi nićmi pdo (aptos) - rozczarowanie

Anonim
Julita79
· Utworzono: 3 lip 2016

Witam, poddałam się liftingowi piersi nićmi pdo (aptos). Chodź od kilku lat zastanawiam się nad metodą poprawy wyglądu piersi (byłam na kilku konsultacjach) i zdając sobie sprawę, iż lifting nićmi nie da "tak spektakularnych" efektów jak zabieg chirurgiczny - zdecydowałam się na niego. Efekt jest rozczarowujący. Zdaję sobie sprawę, że proses rewitalizacji skóry dopiero się zacznie, jednak spodziewałam się zobaczyć od razu efekt uniesienia piersi - a tego brak. Stąd pytanie moje, czy brak tego efektu może być wynikiem źle przeprowadzonego zabiegu, czy też nierealnych oczekiwań z mojej strony. Drugie pytanie, to po jakim czasie mogę powtórnie poddać się podobnemu zabiegowi (lub też zabiegowi chirurgicznemu np. plastyka piersi). I trzecie, po jakim czasie znikają sińce, czy niepokojący jest fakt, że siniaki są duże i twarde na obu piersiach. Będę wdzięczna za Państwa sugestie i opinie. Dziękuję

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama